reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suwaczki, suwaczki

Co robimy z sygnaturami?

  • Zostawiamy jak jest - jeśli chcesz mieć dużą sygnaturę, pojawią się paski przewijania.

    Głosów: 66 44,9%
  • Przywróćmy stan poprzedni - sygnatury bez ograniczeń i bez przewijania.

    Głosów: 39 26,5%
  • Przywróćmy stan poprzedni i zostawmy pełne sygnatury, ale wprowadźmy opcję przeglądania forum bez wi

    Głosów: 38 25,9%
  • Inne rozwiązanie - napiszę szczegóły propozycji w odpowiedzi do wątku.

    Głosów: 4 2,7%

  • Wszystkich głosujących
    147
  • Ankieta zamknięta .
Ja właśnie też korzystając z laptopa i kotka do przewijania i tak muszę przewinąć pasek podpisu, żeby przewinąć dalej stronkę bo najpierw łapie mi pasek podpisu, więc dla mnie to żadne ułatwienie.

Nie jestem miłośniczką długich podpisów, pamiętam, że we wcześniejszej formie forum były ograniczenia w ilości znaków, które można było wkleić do podpisu, może to niegłupi pomysł :confused:. Ja wiem, że ludzie się nie potrafią zdecydować co najładniejsze i wklejają po kilka zdjęć i suwaczków, ale może taka blokada z zewnątrz nie byłaby najgorsza :confused:. Choć pewnie zaraz znajdzie się milion osób co uwielbia swoje długie suwaczki i nie chciałoby czuć się ograniczonym.

Wybór możliwości wyłaczania suwaczków też nie jest najgorszym pomysłem.
 
reklama
Jestem zdecydowanie za zostawieniem pasków przewijania w sygnaturach. Niektórzy naprawdę się wykazali i mają efektowne podpisy, ale traci na tym czytelność forum. Ograniczenie liczby znaków ma sens, ale jeśli ktos wstawi tylko duże zdjęcie, to i tak zajmie ono sporo miejsca. Chyba, że da się połączyć ograniczenie liczby znaków oraz odgornie ustalic maksymalna wielkość obrazka w podpisie?
 
Ostatnia edycja:
Mi osobiście duże podpisy nie przeszkadzają:-) Jedynie suwaczki, kilka obok siebie, tak że rozciągają stronę w poziomie:tak:
Ale zastanawia mnie jedno:confused: Mi żadne paski sie nie pokazały:no::no: Jest tyle dyskusji na ten temat a ja jakby nie wiem o co chodzi:-D bo u mnie nic sie nie zmieniło:-D
Nie przeszkadza mi to ale bardzo intryguje:-D Czy ktoś wie dlaczego tak mam??:-)
 
mnie paski nie przeszkaszają, chociaz wolałabym ograniczenie pola podpisu - zarówno pod względem ilości zmaieszczanych obrazków, rozmiaru zamieszczanych obrazków (są tacy co do podpsisu dają foto o szerokosci 4000 pixeli, a przynajmniej jakis czas temu dawali....). jesli możliwe, to można by też ograniczyć wielkość czczionki w podpisie.
no i opcja wyłączenia podpisów też jest rewelacyjna!
 
Mnie duze podpisy nie przeszkadzaja :no: sama mam spory ;-) podoba mi sie, ze na BB kazdy moze sobie zrobic podpis jaki chce i ze nie ma zadnych ograniczen :tak: na innych forach czesto sa ograniczenia w ilości znakow i zdjec, ktore mi nie odpowiadaja :no: Z drugiej strony, rozumiem mamy ktorym duze podpisy przeszkadzaja, dlatego pomysl z paskami przewijania jest dobrym rozwiazaniem :tak: podoba mi sie rowniez opcja # 3, czyli opcja przegladania forum bez widocznych sygnatur. Jak komus sygnatury przeszkadzaja to wlaczy sobie taka opcje i problem rozwiazany ;-):rofl2:
 
jestem przeciwnikiem dużych podpisów, ale paski przewijania nie podobają mi się
wolałabym opcję ograniczenia znaków lub automatycznego zmniejszania zdjęć, suwaczków jeśli taka opcja jest możliwa

nie jest prawdą, że BB nie ma ograniczeń jeśli chodzi o ilość zamieszczanych obrazków - to znaczy są użytkownicy, którzy takie ograniczenie mają wprowadzone, np. ja (mogę umieścić tylko 4 obrazki w podpisie), a są osoby, które mogą umieścić ich tyle ile tylko chcą

ogólnie uważam, ze rozbudowane podpisy sprawiają, że forum staje się nieczytelne, a nawet same te podpisy robią się nieczytelne jak zawierają za dużo informacji

moim skromnym zdaniem należy wprowadzić dla wszystkich jednakowe reguły ponieważ teraz tak nie jest, jestem za likwidacją pasków a ograniczeniem możliwości wklejania grafik, itp.
 
pierwszy raz spotykam się na forum z opcją sygnaturki, którą się przewija :dry:
mnie osobiście się to nie podoba :no:
można ograniczyć sygnaturkę do np. max. 3 linijek i każdy się dostosuje bo nie będzie miał wyjścia :tak: ale będzie to dotyczyło każdego forumowicza - nie będzie wyjątków :tak:
będzie czyściej, czytelniej i szybciej! :tak:
 
reklama
Tez mi sie tez paski nie podobaja :no::no:, ale tez mnie denerewuja duze podpisy a najbardziej te rozciagniete w poziomie bo nie dobrze sie czyta.

Wg mnie mozna zmniejszyc mozliwosci robienia takich duzych podpisow i to zmusi wszystkich do redukcji. Zwlaszcza takich duzych zdjec co sie dlugo otwieraja i powoduja ze na calej stronie tylko one sa na pierwszym planie
 
Do góry