reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SWAP PARTY - Olsztyn

Paulina.oo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Styczeń 2012
Postów
65
Miasto
Okolice Olsztyna
Witam kobitki !
Chciałabym zorganizować w Olsztynie impreze, która oparta byłaby na wymianie ubrań (także dla maluchów), kosmetyków, biżuterii itp.
A po tym wszystkim kawa, ciasteczko ;)
Czy są jakieś chętne ? ;)
 
reklama
Witam, właśnie zarejestrowałam się na tej stronie, ponieważ interesuję mnie taka impreza o której piszesz- SWAP - wymiana ciuchów, mam tonę ubrań które chciałabym sprzedać za nieduże pieniądze lub wymienić się na ubrania dziecięce. Generalnie wystawiłam swoje ubrania (część) na www.mojeciuchy.pl i www.szafa.pl ale bez większego zainteresowania, chociaż nie powiem trochę sprzedałam...
 
No cóż, dziewczyny, chodzi mi teraz o to czy zebrałoby sie nas z 20, bo jeśli nie, to nie wiadomo czy jest jaki kolwiek sens toi organizowac, a do tego potrzebne jest miejsce itp.
Popytajcie koleżanki itp. zróbmy jakąś listę.
Czekam ;))
 
Do góry