reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Swędzenie skóry brzucha w 3 trymestrze

Balsam sporo pomogl, zdarza mi sie ze mnie jeszcze brzuch zaswędzi, ale jest zdecydowanie lepiej, przedtem nie mogłam się powstrzymać. Acha i odstawilam nabiał, do tej pory piłam codziennie mleko plus actimel i jeszcze do tego serek homogenizowany lub 2 dziennie ;)
 
reklama
Balsam sporo pomogl, zdarza mi sie ze mnie jeszcze brzuch zaswędzi, ale jest zdecydowanie lepiej, przedtem nie mogłam się powstrzymać. Acha i odstawilam nabiał, do tej pory piłam codziennie mleko plus actimel i jeszcze do tego serek homogenizowany lub 2 dziennie ;)

No mi żel z balsamem pomogl na tyle ze ustalo swędzenie🙂 nabiał raczej nic do tego nie ma bo sama dużo ba końcówce jadłam nabiału piłam mleko tylko smarowanie pomogło
 
Tez tak miałam byłam wstanie się zadrapać. Moja położna mówiła ze to normalne bo skóra jest bardzo rozciągnięta. Najlepiej smarować jakimś kremem
Ja miałam to samo, smarowałam Palmersem 3x dziennie, troszkę pomagało, miałam tak naciągnięta skórę że pod światło to aż błyszczała, no ale może, że mam bliźnięta 😜
 
Do góry