reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Swiadczenia kosiniakowe

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
czesc 😊 wiem, ze nie w temacie dzieciowym, ale mam pytanie odnoście kosiniakowego. A mianowicie chodzi o to, ze mąż pracuje a ja niestety nie. Otrzymuje kosiniakowe w wysokości 1000zl. I tu jest moje pytanie takie, czy te 1000zl otrzymuje się równe 12msc nie patrząc na to którego urodziło się dziecko, czy np. Jak dziecko skończyło rok 10 listopada to już nie dostanę tego 1000zl tylko np. 300zl ? Bo właśnie w tym Msc już tak mam, ze dostałam tylko 300zl a nie pełny tys zł ? Czy ktoś się orientuje jak to wyglada? Pozdrawiam :)
 
reklama
czesc [emoji4] wiem, ze nie w temacie dzieciowym, ale mam pytanie odnoście kosiniakowego. A mianowicie chodzi o to, ze mąż pracuje a ja niestety nie. Otrzymuje kosiniakowe w wysokości 1000zl. I tu jest moje pytanie takie, czy te 1000zl otrzymuje się równe 12msc nie patrząc na to którego urodziło się dziecko, czy np. Jak dziecko skończyło rok 10 listopada to już nie dostanę tego 1000zl tylko np. 300zl ? Bo właśnie w tym Msc już tak mam, ze dostałam tylko 300zl a nie pełny tys zł ? Czy ktoś się orientuje jak to wyglada? Pozdrawiam :)
Powinnaś dostać pismo z urzędu i tam jest wyszczególnione, że dostaniesz pomniejszone świadczenie w miesiącu urodzenia dziecka.
 
czesc 😊 wiem, ze nie w temacie dzieciowym, ale mam pytanie odnoście kosiniakowego. A mianowicie chodzi o to, ze mąż pracuje a ja niestety nie. Otrzymuje kosiniakowe w wysokości 1000zl. I tu jest moje pytanie takie, czy te 1000zl otrzymuje się równe 12msc nie patrząc na to którego urodziło się dziecko, czy np. Jak dziecko skończyło rok 10 listopada to już nie dostanę tego 1000zl tylko np. 300zl ? Bo właśnie w tym Msc już tak mam, ze dostałam tylko 300zl a nie pełny tys zł ? Czy ktoś się orientuje jak to wyglada? Pozdrawiam :)
Rodzicielskie jest dzielone, więc w ostatnim miesiącu dostaniesz proporcjonalnie do dnia kiedy dziecko skończy 12 miesięcy. Nie jest to pełny 1000 zł.
 
Do góry