reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

świadczenia na urlopie wychowawczym

Dołączył(a)
31 Październik 2013
Postów
2
Dzień dobry, bardzo proszę o poradę - od września rozpoczęłam urlop wychowawczy. Ponieważ aktualnie dochód na członka rodziny (po odliczeniu mojego dochodu utraconego) nie przekracza 380 zł., ubiegałam się we wrześniu o 400zł świadczeń na wychowawczym. Poinformowano mnie, że ponieważ w tamtym roku mój dochód przekroczył te 504 (czy 560) zł na osobę (wówczas pracowałąm), pieniązki dostanę dopiero za listopad tego roku. Czy mogłąbym się dowiedzieć dlaczego nie za chociażby październik?
Pozdrawiam serdecznie
Monika
 
reklama
Dzień dobry, bardzo proszę o poradę - od września rozpoczęłam urlop wychowawczy. Ponieważ aktualnie dochód na członka rodziny (po odliczeniu mojego dochodu utraconego) nie przekracza 380 zł., ubiegałam się we wrześniu o 400zł świadczeń na wychowawczym. Poinformowano mnie, że ponieważ w tamtym roku mój dochód przekroczył te 504 (czy 560) zł na osobę (wówczas pracowałąm), pieniązki dostanę dopiero za listopad tego roku. Czy mogłąbym się dowiedzieć dlaczego nie za chociażby październik?
Pozdrawiam serdecznie
Monika
Okres zasiłowy trwa od 1 listopada do 31 października.
 
Do góry