reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świadczenia rehabilitacyjne

reklama
Myślę, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Ja akurat i podczas składania wniosku na ŚR jak i na badaniu lekarskim przez lekarza orzecznika trafiłam na dwie bardzo sympatyczne osoby:)Jednak z nimi to rzeczywiście nigdy nie wiadomo ;)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A przepraszam teraz w związku z czym przebywasz na zwolnieniu? Ja też miałam póki co dwie komisje i każda bezapelacyjnie poparta

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli teraz gdybyś kolejne zwolnienie miała już na ciążę to jest to nowe czyli powinno przysługiwać na 270 dni

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też tak mi się wydaje. Mój ginekolog jednak mówi, że wolałby żeby było min 35 dni przerwy pomiędzy jednym a drugim chorobowym. Szkoda mi , bo ciąże mam zagrożoną i muszę leżeć a finansowo bardzo to odczuje. Chociaż uważam, że na chorobie jeszcze nikt się nie wzbogacił ;)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie prawda. A co ci da te 35 dni. Jeśli już to 60 przerwy musi być. A skoro masz zagrożoną to na kiego wysyła cie do pracy skoro musisz leżeć

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry