reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świadczenia rehabilitacyjne

reklama
Nie, nie wysyła mnie do pracy. Wie, że jestem świadczeniach i zwolnienie lekarskie nie jest mi potrzebne. Dlatego właśnie, że mam dużo wątpliwości nie zostaje nic innego jak skontaktować się z ZUS-em.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
To, że kobieta w ciąży może być 270 dni na zwolnieniu lekarskim wiem. Żeby zrobić chociaż jeden dzień przerwy to muszę mieć zdolność do pracy przez lekarza zakładowego. Jeżeli w dniu następnym dostarcze L4, ZUS może się doczepic. Tak mi to wytłumaczył radca prawny.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam złożyć tylko wyjaśnienie do przyznanego już świadczenia, że sytuacja się zmieniła i jestem w ciąży. Zostanie wydana nowa decyzja przedłużająca świadczenie do dnia porodu i oczywiście 100% płatna. Nie mogę teraz przejść na L- 4.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W Twoim wypadku chyba sprawdzi się jeszcze ten jeden dzień przerwy nawet niedziela :)Dowiedz się też wcześniej żeby mieć spokój.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry