reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Świadczenie rehabilitacyjne dla dziecka.

Dołączył(a)
17 Czerwiec 2009
Postów
7
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Mam dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności i nie widzę w tym nic złego czy dyskryminującego.Teraz staramy się o świadczenie pielęgnacyjne(astma oskrzelowa bardzo częste zachorowania i zaostrzenia)
Jeśli rodzic nie może pracować bo dziecko wymaga stałej opieki to nie widzę nic przykrego że mam "niepełnosprawne dziecko" a łączy się to z tym że dostać można od pańtwa pieniądze.Jeśli ma się tylko jeden dochód to każdy grosz się liczy tak więc staraj się droga mamusiasynusia o świadczenie i zasiłek i daj znać jak poszło:)
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry