reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Świadczenie rehabilitacyjne-informacja z zakładu pracy?

  • Starter tematu JaiKropeczka
  • Rozpoczęty
J

JaiKropeczka

Gość
Witam,
Postów jest kilkaset, dlatego zakładam nowy wątek.
Od 21 lipca 2010 jestem na L4 (zabieg chirurgiczny). Nieprzerwanie do 05 września 2010 przebywałam na tym L4, kolejnego dnia dostarczyłam do swojej firmy zwolnienie + zaświadczenie od ginekologa stwierdzające ciążę.
Termin rozwiązania przypada na 24 maj 2011. Dziś otrzymałam informację z zakładu pracy, że nie otrzymam zasiłku chorobowego za m-c kwiecień z powodu przekroczonego okresu zasiłkowego 270 dni :/
Czy zakład pracy powinien mnie o tym odpowiednio wcześniej (wymagane w ZUS 6 tygodni) poinformować?
Jakie dokumenty złożyć do ZUS celem otrzymania świadczenia rehabilitacyjnego? Z-3 czy Z-3a? Czy n10 wypełnia zakład pracy obowiązkowo? I czy powinni wypełnić II część np7?
Z góry dziękuję za informację!
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry