reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

świadectwo pracy

Anulka16

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Marzec 2011
Postów
1 655
Miasto
śląsk
Witam , mam pytanie a brzmi ono tak; pismo o zwolnieniu dostałam 30 grudnia z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia , który uplynął 14 stycznia , więc do kiedy powinnam dostać swiadectwo pracy??Byłam dzis w firmie ale szefa nie było a swiadectwo nie podpisane leżało.
Drugie pytanie; czy moze mi je przesłac pocztą czy musze kopie podpisać?


I trzecie- czy jest jakis okres do którego musze sie zarejestrowac w urzedzie pracy aby dostac zasiłek??

Z góry bardzo dziękuje .
 
reklama
pismo o zwolnieniu dostałam 30 grudnia z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia , który uplynął 14 stycznia , więc do kiedy powinnam dostać swiadectwo pracy??
Niezwłocznie po wygaśnięciu zatrudnienia.

Drugie pytanie; czy moze mi je przesłac pocztą czy musze kopie podpisać?
Jesli pracownik nie zgłasza się po dokument to pracodawca 7 dni po wygaśnięciu umowy wysyła świadectwo pocztą.

I trzecie- czy jest jakis okres do którego musze sie zarejestrowac w urzedzie pracy aby dostac zasiłek??
Nie ma termiu.
 
Do góry