reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Świadoma Mama intymnie – bezpłatne spotkanie w Szczecinie! (25.04.2013)

Dołączył(a)
25 Lipiec 2009
Postów
4
Rozwiązania
0
25 kwietnia Paulina Holtz spotka się z przyszłymi i świeżo upieczonymi Mamami ze Szczecina, by propagować ideę świadomego macierzyństwa.
Świadoma Mama intymnie to warsztaty poświęcone zdrowiu intymnemu i seksualności kobiet w ciąży i po porodzie. Podczas spotkania poruszymy tematy intymne, które często znajdujące się jeszcze w sferze tabu. Porozmawiamy o częstych problemach seksuologicznych kobiet, zmianach, jakie zachodzą w ciele i psychice kobiety w ciąży i po urodzeniu dziecka, o zdrowiu intymnym i jego profilaktyce. Pojawią się również zagadnienia dotyczące zdrowej diety w czasie ciąży i urodzeniu dziecka, a także żywienia niemowląt.
Spotkanie adresowane jest do kobiet w ciąży i obecnych mam. Podczas spotkań uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami oraz wymienić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi ciąży i porodu. Do grona specjalistów należeć będą między innymi: ginekolog, seksuolog oraz dietetyk.
Przewidywane atrakcje to między innymi quizy edukacyjne z nagrodami, zestawy upominkowe dla każdej z uczestniczek oraz sesja zdjęciowa!
25 kwietnia Hotel Novotel al. 3 Maja 31 Szczecin. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.
Zapisy na warsztaty odbywają się na portalu www.SwiadomaMama.pl.
 
reklama
Do góry