reklama

Świadoma Mama intymnie – bezpłatne spotkanie w Szczecinie! (25.04.2013)

Temat na forum 'Ogłoszenia Szczecin' rozpoczęty przez nenufar, 9 Kwiecień 2013.

 1. nenufar

  nenufar

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  25 kwietnia Paulina Holtz spotka się z przyszłymi i świeżo upieczonymi Mamami ze Szczecina, by propagować ideę świadomego macierzyństwa.
  Świadoma Mama intymnie to warsztaty poświęcone zdrowiu intymnemu i seksualności kobiet w ciąży i po porodzie. Podczas spotkania poruszymy tematy intymne, które często znajdujące się jeszcze w sferze tabu. Porozmawiamy o częstych problemach seksuologicznych kobiet, zmianach, jakie zachodzą w ciele i psychice kobiety w ciąży i po urodzeniu dziecka, o zdrowiu intymnym i jego profilaktyce. Pojawią się również zagadnienia dotyczące zdrowej diety w czasie ciąży i urodzeniu dziecka, a także żywienia niemowląt.
  Spotkanie adresowane jest do kobiet w ciąży i obecnych mam. Podczas spotkań uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami oraz wymienić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi ciąży i porodu. Do grona specjalistów należeć będą między innymi: ginekolog, seksuolog oraz dietetyk.
  Przewidywane atrakcje to między innymi quizy edukacyjne z nagrodami, zestawy upominkowe dla każdej z uczestniczek oraz sesja zdjęciowa!
  25 kwietnia Hotel Novotel al. 3 Maja 31 Szczecin. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.
  Zapisy na warsztaty odbywają się na portalu www.SwiadomaMama.pl.
   
 2. reklama

Poleć forum