reklama

Świąteczne inspiracje

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez monludki, 1 Listopad 2013.

1. monludki

monludki Zaciekawiona BB

Temat ogólny, więc wrzucam tutaj bo chyba pasuje:)
    Niby do Świąt prawie dwa miesiące jeszcze, ale już za chwil kilka usłyszymy stukot reniferowych kopyt;) tak to jest.. szaleństwo ! gwiazdorki, bałwanki, choinki, i ta muzyka w tle.. tęsknię już za tym, przyznaję:) no i co roku ten sam dylemat:) co z prezentami:)
    Warto się podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem:) gdyby tak każdy wrzucił swoje TOP3:) byłoby super .. a więc:

A u nas nb 1 na liście prezentowej są np: Zawód Kobieta: PlayMais- chrupki (NIE)do jedzenia :)
    Polecam szczerze, bo są super i na dłuuugie godziny zabawy[​IMG] nie koniecznie akurat ten zestaw ale np. mozaikę - rewelacja[​IMG]
    z tanich , fajnych i POLSKICH kreatywnych zabawek polecam np to:Zawód Kobieta: HappyBaby - targowe szaleństwo + KONKURS .. na końcu wpisu są zdjęcia więc bądźcie cierpliwie[​IMG]
    Super sprawa , i piasku zawsze zostaje, można później swoje obrazki tworzyć. potem jest gotowiec w prezencie dla Babci np[​IMG]
    a dla zaczytanych polecam książeczki z tej serii: Zawód Kobieta: TURLUTUTU, a kuku to ja - bo książka to nie tylko słowo.. - looknijcie na opis, mój Dzieć zachwycony[​IMG]
    z książeczkowych mądrości polecam jeszcze np. RÓŻNIMISIE. albo serię książeczek MAMOKO.. Ojj dużo by wymieniać[​IMG] Są też np fajowe puzzelki - DJECO. podwójne, potrójne. dla Mniejszych i większych paluszków. Albo seria "zabawek" czuczu... a dla całkiem Malutki np drewniane klocki- zawsze w modzie i NIGDY sie nie nudzą[​IMG] no ale miało być top 10.. a ja sie zbliżam do 10:) a jakie są Wasze świąteczno prezentowe muszemiecie?:)

2. Laura Palmer

Laura Palmer Fanka BB :)

no.. przyciągający temat.. już tuż tuż.. :)

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

1. klocki DUPLO, synek ma trochę klocków ale zawsze wydaje mi się że mogłoby ich być dużo dużo więcej, nigdy się nie nudzą i z chęcią budujemy razem z synkiem :-)
    2. karnet na basen - akurat zbliżają się urodzinki synka i w tym roku wymyśliłam, że zamiast prezentów zbieramy na karnet na basen, tych zabawek już jest pełno a tutaj coś dla zdrowia i oczywiście wielka frajda ;-)
    3. dmuchane zabawki do skakania, np. konik - u nas urzęduje już dwa lata i wciąż się nie nudzi ;-)

5. jopal

jopal Fanka BB :)

1 niezmiennie już 3 rok duplo (dla starszaków lego) nigdy się nie nudzą
    2 sklep z akcesoriami
    3 wszelkie zabawki kreatywne dopasowane do wieku

6. -caroline-

-caroline- Fanka BB :)

Dla młodszych
    nr 1 to oczywiście DUPLO lub klocki drewniane dla najmłodszych
    huśtawka - worek z ikea to też fajny prezent jak kilka osób chce się złożyć.. sanki również będą pożyteczne (te z pchaczem zwłaszcza)..
    Dla starszych polecam play-doh.. ciastolina jest rewelacyjna.. i tańsze zamienniki niestety wysychają bardzo szybko ale play-doh super się sprawdza.. jak kilka osób zrobi zrzutkę to można fajne maszynki do tego dokupić np. pizza lub lodziarnia,ciastkarnia..
    a do każdego wieku można dopasować CZUCZU!!! i to polecam meeeega!!! moja 9-miesięczna ma 'moje pierwsze obrazki z czuczu" i jest przeszczęśliwa.. potrafi naprawdę długo przewracać obrazki i skupiać na tym uwagę.. dla starszych są zagadki czuczu lub rysuję z czuczu.. naprawdę mega kreatywne zabawki które rozwiną brzdące w każdym wieku..

7. elfie

elfie Zaangażowana w BB

Prezenty to ważna sprawa nie tylko na święta ale i na urodziny, dzień dziecka, mikołajki i inne okazje ;)
    Nasza córka ma 2 latka i 2 miesiące w swojej kolekcji zabawek ma między innymi:
    -tablica do pisania (prezent na 2 urodziny)
    -kuchnia i akcesoria czajniki filiżanki toster itp. (prezenty z 2 urodzin ale i wcześniej dostane też akcesoria)
    -koń na biegunach (prezent świąteczny z ubiegłego roku)
    -różne instrumenty
    -lego duplo
    -lalki baby boorn itp
    -zwierzaczki interaktywne
    -zabawki edukacyjne
    -samochody duże typu ciężarówka
    no i wiele wiele innych wszystko zależy od zasobności portfela i wieku dziecka :)

8. yaska

yaska Fanka BB :)

Mój sobie wymarzył tor wyścigowy, więc pewnie przy tym zostaniemy

9. Laura Palmer

super pomysły!
    worek z ikea sprawdza się świetnie!
    u nas będzie lala do przebierania
    puzzle
    i zabawka Peppa, po ostatnich, nowych przygodach bohaterki :)

10. reklama
  11. stobejczyk

stobejczyk Początkująca w BB

A ja sobie myślę, że to trzeba jakby mniej materialnie a bardziej emocjonalnie, cieplutko. Sięgnę po prezenty hand made z decobazaar.com.
    Znalazłam tam ciekawe inspiracje na Święta. Może i Wam się spodobają. Zaczynam od kartek, bo sama lubię oryginalne kartki zamiast maili i SMSów.
    3930412.jpg

12. Laura Palmer

to już chyba fajnie zrobić coś samemu..?
    my pewnie zaczniemy od napisania listu do mikołaja.
    ale ja już szukam.. ale mój pomysł Peppowy chyba muszę rozwinąć do całej rodzinki bohaterów ;)

Poleć forum