reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne prezenty - pomysły

Dziewczyny, a może któaś z Was się orientuje gdzie można kupić tradycyjną maszynkę do golenia na żyletki (taką co dziadkowie pewnie jeszcze używają)?
Bo myślę, myślę i nic mi nie przychodzi do głowy :-(
 
reklama
Chyba znalazłam fajny patent na prezent świąteczny :-)
Dla Mojego i Jego Rodziców zamówiłam koszulki z nadrukami: bobmowa babcia, super dziadek, prawdziwy AS wśród tatów :-D
Wydaje mi się to dosyć oryginalnym pomysłem - szczególnie, że już niedługo pojawi się Dzidziuś na świecie. :-D
Jeśli któraś jest zainteresowana, to całkiem spory wybór takich koszulek jest na: Na prezent :: Prezenty - prezencik.sklep.pl - prezent, koszulki, prezent dla chlopaka
 
Ja dla rodziców kupuję karafkę na wina i nalewki, bo moja mama robi własnie takie domowe specyfiki:-) Żeby nie mieć problemu to się spytałam co chcą dostać. I mama mi właśnie obwieściła, że coś takiego mam jej kupić. Tylko zastrzegła "ma być ładne, a nie żaden badziew":-D
A dla psiapsióły kupię jakieś herbaty sypane i do tego zaparzaczkę. Wiem, ze ona w pracy lubi sobie coś takiego strzelić:-)
Wczoraj spytałam się swojego M czy dajemy sobie prezenty (bo właśnie kupiliśmy sobie aparat) i on stwierdził, że ja jestem jego najlepszym prezentem:-):-) Normalnie mi się miło zrobiło. Kiedyś miałam plan, żeby kupić taki sexy strój Pani Mikołajowej i...no wiecie:zawstydzona/y:, ale lekarz mi powiedział, że "nie wolno mi robić nic na P", więc w tym roku odpada:zawstydzona/y:
 
Ja już też wszystko mam. :-)
A że większość kupowałam na allegro, to teraz czekam aż przyjdzie. ;-)
Potem jeszcze tylko zapakować i podrzucić pod choinkę :-D

Ps. Wymyśliłam fajny prezent dla siostry :-) Młoda jest strasznym zmarzluchem, więc jej kupiłam pluszowego hipcia z termoforkiem w środku :-D
 
ja właśnie myślałam,żeby siostrze i szwagrowi oraz rodzicom moim kupic jakąś łądną pościel...np tutaj są fajne wzory..
EKSKLUZYWNA POŚCIEL FIRMY TAC 160x200cm 9 WZORÓW (837210570) - Aukcje internetowe Allegro
do teściowej nie idziemy bo mój nie utrzymuje z nią kontaktów,teścia już niemam..
mojemu to ja kupię jakiś telefon już sobie upatrzył to podpytam i mu kupię..
a dla siostrzeńca jakąs fajną grę planszową,bo już ma 3,5 roku i lubi grac w chińczyka i takie tam..
chyba że jeszcze coś mi sie zmieni to dam znac;-)
 
reklama
Pomysł na prezent dla męża : Luksusowy zestaw do golenia: ZESTAWY DO GOLENIA - MenSpace.pl
Zamierzam taki zamówić dla męża z okazji gwiazdki ;) Moim zdaniem fajna i praktyczna rzecz. Co o tym sądzicie>?
Poza tym lubię dawać swojemu mężowi prezenty które skłaniają go do większego dbania o siebie.
 
Do góry