reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Świąteczne prezenty - pomysły

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez kalemeon1, 30 Listopad 2009.

1. sybilka23

sybilka23 Zaciekawiona BB

Tak troszkę w klimacie nadchodzących świąt, to mogę polecić coś co sama ostatnio zamówiłam dla siebie - oryginalne świece z prawdziwego naturalnego wosku. Można spojrzeć sobie na propozycje na stronie Link do: świece woskowe – Świece z wosku pszczelego. Myślę że to byłby fajny pomysł :)

2. ninawieczorem

ninawieczorem Zaciekawiona BB

Ja chciałabym dostać automatyczną lokówkę, o czym już napomknęłam nie raz mężowi, ale zobaczymy jak to będzie. Używałam takiej u przyjaciółki i jestem nią zachwycona. A jeśli mąż mi jej nie kupi, to po świętach idę od razu do sklepu ;)

3. reklama
  4. A ja bym stawiała na coś takiego jak ramki na zdjęcia. Każdy zawsze wykorzysta, do tego można dorzucić jakiś zbiór fajnych zdjęć, które są wspólnymi wspomnieniami i mamy świetny, spersonalizowany prezent :) W zależności od budżetu, może to być na przykład dodatek do czegoś :)
    Ja byłabym zadowolona, najlepsze prezenty to te, w których wykonanie ktoś włożył serducho :)

5. E-lona

E-lona Fanka BB :)

Hej! Myślę, że fajnym prezentem będą koszulki/bodziaki z własnym nadrukiem. Już kilka razy kupowałam i mam zamiar jeszcze dla męża zamówić. Mogę polecić Link do: Rak Nadruki Robią też wydruki na torbach (można w nie potem spakować inne prezenty zamiast w tradycyjną torbę papierową ;) )
    Wydaje mi się, że fajnym pomysłem m.in. dla dziadków mogą być foto książki i kalendarze z własnymi zdjęciami (np. wnuczków). Od kilku lat to jest nasz tradycyjny prezent. Zamawiamy cały czas u tego sprzedawcy: Link do: Przedmioty użytkownika uwolnijkolory_pl - Allegro.pl
    Z drobniejszych rzeczy to może jakieś breloczki, świąteczne skarpetki ;)
    Co roku mam problem z wymyślaniem czegoś nowego.
    Może być jakieś dobre wino. Wszystko zależy od tego co kto lubi i czym się interesuje.

6. moim pomysłem w tym roku są dodatki do mieszkania, rzeczy które przydadzą sie członkom mojej rodziny i wszystko znalazłam na homedome.pl w sekcji "pomysły na prezenty" :D

Poleć forum