reklama

Świąteczne prezenty - pomysły

reklama
Od
25 Luty 2017
Odpowiedzi
1
Ja chciałabym dostać automatyczną lokówkę, o czym już napomknęłam nie raz mężowi, ale zobaczymy jak to będzie. Używałam takiej u przyjaciółki i jestem nią zachwycona. A jeśli mąż mi jej nie kupi, to po świętach idę od razu do sklepu ;)

Od
29 Październik 2018
Odpowiedzi
0
A ja bym stawiała na coś takiego jak ramki na zdjęcia. Każdy zawsze wykorzysta, do tego można dorzucić jakiś zbiór fajnych zdjęć, które są wspólnymi wspomnieniami i mamy świetny, spersonalizowany prezent :) W zależności od budżetu, może to być na przykład dodatek do czegoś :)
Ja byłabym zadowolona, najlepsze prezenty to te, w których wykonanie ktoś włożył serducho :)

E-lona

Fanka BB :)
Od
13 Luty 2007
Miasto
Śląsk
Odpowiedzi
0
Hej! Myślę, że fajnym prezentem będą koszulki/bodziaki z własnym nadrukiem. Już kilka razy kupowałam i mam zamiar jeszcze dla męża zamówić. Mogę polecić Link do: Rak Nadruki Robią też wydruki na torbach (można w nie potem spakować inne prezenty zamiast w tradycyjną torbę papierową ;) )
Wydaje mi się, że fajnym pomysłem m.in. dla dziadków mogą być foto książki i kalendarze z własnymi zdjęciami (np. wnuczków). Od kilku lat to jest nasz tradycyjny prezent. Zamawiamy cały czas u tego sprzedawcy: Link do: Przedmioty użytkownika uwolnijkolory_pl - Allegro.pl
Z drobniejszych rzeczy to może jakieś breloczki, świąteczne skarpetki ;)
Co roku mam problem z wymyślaniem czegoś nowego.
Może być jakieś dobre wino. Wszystko zależy od tego co kto lubi i czym się interesuje.

Od
6 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
moim pomysłem w tym roku są dodatki do mieszkania, rzeczy które przydadzą sie członkom mojej rodziny i wszystko znalazłam na homedome.pl w sekcji "pomysły na prezenty" :D

Od
19 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
U nas dużo książki, ebooki. Mama dostanie voucher do Virtualo, właśnie na ebooki, bo nie chcę dawać konkretnych tytułów. Tata filmy na dvd, siostra perfumy. A dzieci to wiadomo - zabawki. Będą klocki Lego, no i te lalki enchentimals, czy jakoś tak.

reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test