reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Świąteczne prezenty - pomysły

ninawieczorem

Aktywna w BB
Ja chciałabym dostać automatyczną lokówkę, o czym już napomknęłam nie raz mężowi, ale zobaczymy jak to będzie. Używałam takiej u przyjaciółki i jestem nią zachwycona. A jeśli mąż mi jej nie kupi, to po świętach idę od razu do sklepu ;)

reklama

E-lona

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Hej! Myślę, że fajnym prezentem będą koszulki/bodziaki z własnym nadrukiem. Już kilka razy kupowałam i mam zamiar jeszcze dla męża zamówić. Mogę polecić Link do: Rak Nadruki Robią też wydruki na torbach (można w nie potem spakować inne prezenty zamiast w tradycyjną torbę papierową ;) )
Wydaje mi się, że fajnym pomysłem m.in. dla dziadków mogą być foto książki i kalendarze z własnymi zdjęciami (np. wnuczków). Od kilku lat to jest nasz tradycyjny prezent. Zamawiamy cały czas u tego sprzedawcy: Link do: Przedmioty użytkownika uwolnijkolory_pl - Allegro.pl
Z drobniejszych rzeczy to może jakieś breloczki, świąteczne skarpetki ;)
Co roku mam problem z wymyślaniem czegoś nowego.
Może być jakieś dobre wino. Wszystko zależy od tego co kto lubi i czym się interesuje.

moim pomysłem w tym roku są dodatki do mieszkania, rzeczy które przydadzą sie członkom mojej rodziny i wszystko znalazłam na homedome.pl w sekcji "pomysły na prezenty" :D

U nas dużo książki, ebooki. Mama dostanie voucher do Virtualo, właśnie na ebooki, bo nie chcę dawać konkretnych tytułów. Tata filmy na dvd, siostra perfumy. A dzieci to wiadomo - zabawki. Będą klocki Lego, no i te lalki enchentimals, czy jakoś tak.

dorotaa84

Początkująca w BB
Święta, święta i po świętach :) Mój synek dostał od nas lego :) uwielbia bawić się klockami, więc razem z mężem uznaliśmy, że nowa kolekcja będzie dobrym pomysłem :) na kuponiarnia.pl/specjalne/lego/ znaleźliśmy promocje na lego, więc prezent nie zszargał naszego domowego budżetu

ddi

Zaciekawiona BB
Jeśli chodzi o ozdoby, to w tym roku raczej daruję sobie choinkę. Mam ładne lustro, powieszę na nim girlandę z lampkami, wystarczy. Może jeszcze wianek na drzwi zrobię, bo mam materiały, więc bezkosztowo a ja lubię takie zajęcia ;)
Prezenty też w drodze losowania, jeden lepszy do ustalonej kwoty zamiast kilku "pierdół".

Dorośli dostają raczej drobniejsze prezenty

Takie porządniejsze dostają dzieciaki.

Jeśli szukacie fajnego prezentu polecam stronkę Link do: Skarpetki świąteczne i zimowe - damskie, męskie i dziecięce | ManyMornings.com Maja dobrej jakości skarpetki

Ostatnia edycja:
Dawajcie takie rzeczy, które w ogóle mają szanse na to, aby pozostać fajnym pomysłem na lata. W sensie - niech będzie z tego pamiątka. U nas pewniakiem w rodzinie zawsze są fotoksiążki, takie, które ma Empik Foto. Nie ma wielkiego wydatku, ale trzeba mieć trochę zdjęć. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. A temat znam od środka i wiem, jak to wygląda.

olka11135

Dawajcie takie rzeczy, które w ogóle mają szanse na to, aby pozostać fajnym pomysłem na lata. W sensie - niech będzie z tego pamiątka. U nas pewniakiem w rodzinie zawsze są fotoksiążki, takie, które ma Empik Foto. Nie ma wielkiego wydatku, ale trzeba mieć trochę zdjęć. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. A temat znam od środka i wiem, jak to wygląda.

Moja mama była by raczej rozczarowana albumem ze zdjęciami zamiast np. biżuterii :D Sory, ale zdjęcia wnuków to można dać na dzień babci czy dziadka, a nie na prezent

Rozalix

Aktywna w BB
My generalnie w rodzinie nie dajemy sobie prezentów wśród dorosłych, mamy jedynie taką grę white elephant (nie wiem jak to się po polsku nazywa) dzięki której każdy wychodzi z jakimś drobiazgiem. Z mężem w niektórych latach sobie nic nie kupujemy a w innych tak ale wtedy dajemy sobie te prezenty w domu, nie przy wszystkich. Jeśli chodzi o dzieci w rodzinie to dla wszystkich przeznaczam równy budżet Wyjątkiem są rocznice, wtedy faktycznie dajemy sobie bardziej eleganckie prezenty ;)

Ostatnia edycja:
reklama

ZielonaMamma

Ja nie lubię dostawać prezentów, a niektórzy upierają się, że muszą coś kupić. Mam już dożywotni zapas ręczników, sztućców, pościeli, kubków, misek, talerzy i innych rzeczy typu "nie wiedziałam co kupić, a to się zawsze przyda". Miejsce w mieszkaniu ograniczone, nowe rzeczy głupio wyrzucać, ale już nie wiem co z nimi robić. Jak nie wiadomo co kupić to albo nie kupować nic, albo jakąś kartę podarunkową do sklepu, do którego dana osoba chodzi.

Do góry