reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne prezenty - pomysły

Ja chciałabym dostać automatyczną lokówkę, o czym już napomknęłam nie raz mężowi, ale zobaczymy jak to będzie. Używałam takiej u przyjaciółki i jestem nią zachwycona. A jeśli mąż mi jej nie kupi, to po świętach idę od razu do sklepu ;)
 
reklama
Hej! Myślę, że fajnym prezentem będą koszulki/bodziaki z własnym nadrukiem. Już kilka razy kupowałam i mam zamiar jeszcze dla męża zamówić. Mogę polecić Link do: Rak Nadruki Robią też wydruki na torbach (można w nie potem spakować inne prezenty zamiast w tradycyjną torbę papierową ;) )
Wydaje mi się, że fajnym pomysłem m.in. dla dziadków mogą być foto książki i kalendarze z własnymi zdjęciami (np. wnuczków). Od kilku lat to jest nasz tradycyjny prezent. Zamawiamy cały czas u tego sprzedawcy: Link do: Przedmioty użytkownika uwolnijkolory_pl - Allegro.pl
Z drobniejszych rzeczy to może jakieś breloczki, świąteczne skarpetki ;)
Co roku mam problem z wymyślaniem czegoś nowego.
Może być jakieś dobre wino. Wszystko zależy od tego co kto lubi i czym się interesuje.
 
moim pomysłem w tym roku są dodatki do mieszkania, rzeczy które przydadzą sie członkom mojej rodziny i wszystko znalazłam na homedome.pl w sekcji "pomysły na prezenty" :D
 
U nas dużo książki, ebooki. Mama dostanie voucher do Virtualo, właśnie na ebooki, bo nie chcę dawać konkretnych tytułów. Tata filmy na dvd, siostra perfumy. A dzieci to wiadomo - zabawki. Będą klocki Lego, no i te lalki enchentimals, czy jakoś tak.
 
Święta, święta i po świętach :) Mój synek dostał od nas lego :) uwielbia bawić się klockami, więc razem z mężem uznaliśmy, że nowa kolekcja będzie dobrym pomysłem :) na kuponiarnia.pl/specjalne/lego/ znaleźliśmy promocje na lego, więc prezent nie zszargał naszego domowego budżetu
 
Dawajcie takie rzeczy, które w ogóle mają szanse na to, aby pozostać fajnym pomysłem na lata. W sensie - niech będzie z tego pamiątka. U nas pewniakiem w rodzinie zawsze są fotoksiążki, takie, które ma Empik Foto. Nie ma wielkiego wydatku, ale trzeba mieć trochę zdjęć. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. A temat znam od środka i wiem, jak to wygląda.

Moja mama była by raczej rozczarowana albumem ze zdjęciami zamiast np. biżuterii :D Sory, ale zdjęcia wnuków to można dać na dzień babci czy dziadka, a nie na prezent
 
My generalnie w rodzinie nie dajemy sobie prezentów wśród dorosłych, mamy jedynie taką grę white elephant (nie wiem jak to się po polsku nazywa) dzięki której każdy wychodzi z jakimś drobiazgiem. Z mężem w niektórych latach sobie nic nie kupujemy a w innych tak ale wtedy dajemy sobie te prezenty w domu, nie przy wszystkich. Jeśli chodzi o dzieci w rodzinie to dla wszystkich przeznaczam równy budżet Wyjątkiem są rocznice, wtedy faktycznie dajemy sobie bardziej eleganckie prezenty ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie lubię dostawać prezentów, a niektórzy upierają się, że muszą coś kupić. Mam już dożywotni zapas ręczników, sztućców, pościeli, kubków, misek, talerzy i innych rzeczy typu "nie wiedziałam co kupić, a to się zawsze przyda". Miejsce w mieszkaniu ograniczone, nowe rzeczy głupio wyrzucać, ale już nie wiem co z nimi robić. Jak nie wiadomo co kupić to albo nie kupować nic, albo jakąś kartę podarunkową do sklepu, do którego dana osoba chodzi.
 
A ja spytam tak, co kupujecie dla swoich mam? Bo ja już nie mam pomysłów. Mam wrażenie, że moja mama ma już wszystko, w końcu tych świąt już tyle przeżyła... A kolejna książka to już odpada, z resztą co do nich, to mama nie szczędzi na nich i kupuje sobie sama, perfumy i kosmetyki też odpadają, rękawiczki i szale również ;(

Bo z dzieciakami to problemów nie mam. Po prostu kupiłam dla nich gry edukacyjne.
Biżuteria? Karnet do Spa (w końcu obostrzenia kiedyś miną)? Voucher do jakiegoś sklepu np. Z dekoracjami do domu?
 
reklama
Jak nie wiadomo co kupić to albo nie kupować nic, albo jakąś kartę podarunkową do sklepu, do którego dana osoba chodzi.
Zgadzam się. Nie znoszę dostawać ręczników/pościeli bądź patelnie (?) jako prezent dla mnie - nie dla Nas czyli męża i mnie, ale dla mnie na święta 😳
Ręczniki dobieram kolorystycznie, dobre jakościowo. Pościel to samo - żadna satyna czy kora, brrr. A patelni nie skomentuje.
Pierdoly w stylu świeczniki, nie pasujące do wystroju ramki do zdjęć, książki które całkowicie odbiegają od moich zainteresowań (nienawidzę motywacyjnych książek, bądź w stylu - „poznaj swoje prawdziwe/wewnętrzne/ukryte/ ja” 😒 i wiele wiele innych rzeczy, które muszę kitrać w kartonach na strychu.

Voucher albo zwykły drobiazg w stylu czekoladek i wina, wystarczy.
 
Do góry