reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne prezenty - pomysły

A ja spytam tak, co kupujecie dla swoich mam? Bo ja już nie mam pomysłów. Mam wrażenie, że moja mama ma już wszystko, w końcu tych świąt już tyle przeżyła... A kolejna książka to już odpada, z resztą co do nich, to mama nie szczędzi na nich i kupuje sobie sama, perfumy i kosmetyki też odpadają, rękawiczki i szale również ;(

Bo z dzieciakami to problemów nie mam. Po prostu kupiłam dla nich gry edukacyjne.
Swojej nic nie kupuję, ona mi tak samo. Teściowa powiedziała, że chce patelnię, to już kupiona stoi w szafie i czeka 🙂
 
reklama
Zgadzam się. Nie znoszę dostawać ręczników/pościeli bądź patelnie (?) jako prezent dla mnie - nie dla Nas czyli męża i mnie, ale dla mnie na święta 😳
Ręczniki dobieram kolorystycznie, dobre jakościowo. Pościel to samo - żadna satyna czy kora, brrr. A patelni nie skomentuje.
Pierdoly w stylu świeczniki, nie pasujące do wystroju ramki do zdjęć, książki które całkowicie odbiegają od moich zainteresowań (nienawidzę motywacyjnych książek, bądź w stylu - „poznaj swoje prawdziwe/wewnętrzne/ukryte/ ja” 😒 i wiele wiele innych rzeczy, które muszę kitrać w kartonach na strychu.

Voucher albo zwykły drobiazg w stylu czekoladek i wina, wystarczy.

Dlatego u nas zawsze oficjalnie każdy mówi co chce. Nie ma niespodzianek, ale przynajmniej są trafione prezenty
 
My generalnie w rodzinie nie dajemy sobie prezentów wśród dorosłych, mamy jedynie taką grę white elephant (nie wiem jak to się po polsku nazywa) dzięki której każdy wychodzi z jakimś drobiazgiem. Z mężem w niektórych latach sobie nic nie kupujemy a w innych tak ale wtedy dajemy sobie te prezenty w domu, nie przy wszystkich. Jeśli chodzi o dzieci w rodzinie to dla wszystkich przeznaczam równy budżet Wyjątkiem są rocznice, wtedy faktycznie dajemy sobie bardziej eleganckie prezenty ;)

Jeśli jednak mam coś podarować, to zwykle jest to jakiś elegancki dodatek do domu. Lubie ceramikę Bolesławiecką: Link do: ANDY CERAMIKA oryginalna ceramika bolesławiecka Jak tutaj.
 
Ostatnia edycja:
My nie kupujemy prezentów dla dorosłych 😉
Wyłącznie dzieciaki dostają a że sporo ich mamy w rodzinie to i trzeba troche glowa pomyśleć 😉
I jeśli kupujemy prezenty to tylko wyłącznie na Mikołaja.

A że w tym roku bedziemy mieli swoje maleństwo to myśle że nasza córka dostanie na Mikołaja i na Gwiazdke jakiś upominek / drobiazg / prezent.

Ustaliłam z mężem że młodszym kupujemy prezenty a starsze tak od 15 lat to jakiś pieniążek 😉 Ale śmieje się do męża że do 18 stki i 18 stka jest końcem prezentów czy to dzieciak z rodziny czy chrześnik.

Pomysłów brak.
Póki dzieciak mały to jeszcze można coś wybrać i kupić fajnego a im starsze dziecko to nie czarujmy się ale chodzi już własnymi ścieżkami 😉
Staramy się podpytać i żeby jednak prezent trafił w gusta ale prawda taka ze dzisiaj jest takie zainteresowanie a za parę dni już czym innym się interesuje.
 
Dla dzieci w tym roku kupiłam klocki LEGO, gry zręcznościowe i lalki Barbie, a rodzicom i rodzeństwu AGD, którego potrzebowali: wok, kawiarkę w zestawie z kawą, ekspres przelewowy. Udało mi się wszystko ogarnąć w jednym sklepie, w al.to Mają, muszę przyznać całkiem niezłe promki. :D
 
Dzieciaki to wiem co chciały dostac, mąz też. Rodzice dostali piżamy i ulubione perfumy mama, a tata wode po goleniu. Siostrze tym razem kupiłam mój ulubiony blasam kokosowy Pahwash z mango. Zawsze pytała czym tak ładnie pachne więc teraz się dowie :) Obłedny zapach, a skóra jak wyprasowana po nim
 
Dzieciaki to wiem co chciały dostac, mąz też. Rodzice dostali piżamy i ulubione perfumy mama, a tata wode po goleniu. Siostrze tym razem kupiłam mój ulubiony blasam kokosowy Pahwash z mango. Zawsze pytała czym tak ładnie pachne więc teraz się dowie :) Obłedny zapach, a skóra jak wyprasowana po nim


Trochę stary juz watek :)
 
reklama
Do góry