reklama

światowy dzień wcześniaka 17.11.2013.

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez AGATA777, 17 Listopad 2013.

 1. AGATA777

  AGATA777 Fanka BB :)

  [video]https://drive.google.com/file/d/0B9akqmo-iw1VMVRlT19SY2N2ajQ/edit?usp=sharing[/video]
   
 2. AGATA777

  AGATA777 Fanka BB :)

  jestem dumna z moich dzieci jak i innych dzieciaczków które wygrały walkę z wcześniactwem-kochamy was wszystkie.cieszę się ,że moje maluszki mogą być pozytywnym przykładem dla innych ,co widać na załączonym filmie.
  Kochani wszystkiego najlepszego
   
 3. reklama
 4. baka32

  baka32 Zaciekawiona BB

  Witam serdecznie, jestem położną pracującą na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w jednym z Warszawskich szpitali. Prowadzę badania na temat sprawowania opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym (wcześniakiem) na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka (ITN). Nie od dziś wiadomo, że powstawanie więzi między matką a jej dzieckiem dotyczy już okresu ciąży, warto więc przedstawić, jak wież ta przekłada się na chęć opieki nad dzieckiem po urodzeniu w warunkach szpitalnych, szczególnie gdy mamy do czynienia z wcześniakiem. W tym celu zwracam się do Pań z szczególna prośba o wypełnienie ankiety, która pomoże mi pokazać choć w niewielkim stopniu z jakimi odczuciami i problemami borykają się matki, których dzieci znalazły się na oddziale ITN.
  Zachęcam do komentowania ankiety.


  Ankieta - Sprawowanie opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka
   

Poleć forum