reklama

światowy dzień wcześniaka 17.11.2013.

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez AGATA777, 17 Listopad 2013.

 1. AGATA777

  AGATA777 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  [video]https://drive.google.com/file/d/0B9akqmo-iw1VMVRlT19SY2N2ajQ/edit?usp=sharing[/video]
   
 2. AGATA777

  AGATA777 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  jestem dumna z moich dzieci jak i innych dzieciaczków które wygrały walkę z wcześniactwem-kochamy was wszystkie.cieszę się ,że moje maluszki mogą być pozytywnym przykładem dla innych ,co widać na załączonym filmie.
  Kochani wszystkiego najlepszego
   
 3. reklama
 4. baka32

  baka32 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam serdecznie, jestem położną pracującą na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w jednym z Warszawskich szpitali. Prowadzę badania na temat sprawowania opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym (wcześniakiem) na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka (ITN). Nie od dziś wiadomo, że powstawanie więzi między matką a jej dzieckiem dotyczy już okresu ciąży, warto więc przedstawić, jak wież ta przekłada się na chęć opieki nad dzieckiem po urodzeniu w warunkach szpitalnych, szczególnie gdy mamy do czynienia z wcześniakiem. W tym celu zwracam się do Pań z szczególna prośba o wypełnienie ankiety, która pomoże mi pokazać choć w niewielkim stopniu z jakimi odczuciami i problemami borykają się matki, których dzieci znalazły się na oddziale ITN.
  Zachęcam do komentowania ankiety.


  Ankieta - Sprawowanie opieki przez matkę nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka
   

Poleć forum