reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

święta 2011 .... :-D

reklama
Futrzaczku to juz tradycja ze Ty zaczynasz ten temat;-)

czy bedziecie miec choinki w domu?nie boicie sie ze dzieciaki sie do niej dorwa?
 
Ola Ja mam zamiar ubrać choinkę ale postawie ją wysoko na stole bo mam taką nie dużą więc raczej się nie dorwie :) , chyba że pojedziemy do teściów na święta to tam jest duża choinka stojąca na podłodze więc trzeba będzie małego pilnować żeby bombek nie tłuk i chodniki nie przewrócił :). Najprawdopodobniej bo jednak podróż 9 godzinna pociągiem w zimie przed świętami z malutkim dzieckiem to duże wyzwanie :sorry2:. Poluje też na strój Św.Mikołaja dla małego i jak na razie nic :/
 
Ostatnia edycja:
Jak zobaczyłam wątek, to od razu wiedziałam, kto zaczął :-D

Olu ja planuję małą choinkę (już upatrzyłam drzewko od rodziców z ogrodu - chcą się kilku pozbyć, bo za dużo poprzednicy posadzili), którą postawię wyżej (na stole lub takim wysokim krześle).
U rodziców będzie duża choinka na podłodze i trójka bąblów do pilnowania :-). Jakoś chyba damy radę.
 
my będziemy mieć normalnie dużą choinkę. Postawiona będzie tak żeby Bartoszek przy niej nie majstrował. Tylko raz nie ubieraliśmy choinki jak Piotruś miał ponad roczek i jeszcze nie dało się mu przetłumaczyć, że może sobie zrobić krzywdę: przewrócić się z drzewkiem, stłuc bombki.

Wigilia z teściami i bratem emka. Boże Narodzenie pewnie u mojego taty i dziadków
 
Futrzak robimy suwaczki?? ;)

A ja kontynuując zeszłoroczną tradycję robię wigilię u nas z moją mamą, babcią i bratem, choć "robię" to za dużo powiedziane, bo większość pewnie mama przygotuje i przywiezie ;) Z mojej strony zupa, ryba po grecku i wystrój, a ryby smażyć będziemy razem :) Mama przywiezie pierogi itd :)
A choinkę raczej będziemy mieli dużą stojącą na podłodze, w końcu i tak nie spuszczamy Janka z oka, to nic nie zbroi a frajdy będzie miał co nie miara :) No i gdzieś trzeba postawić te wszystkie prezenty ;)
 
My chyba też będziemy mieli dużą choinkę ... będzie stała w pokoju w którym śpimy, Malwi póki co nie maszeruje do niego tak chętnie jak do kuchni (na razie).
Hmm, jakoś nie przepadałam za bardzo za Świętami ... ale dla dziecka trzeba zmienić nastawienie.
patris ... my mamy taki strój św mikołaja z czapką, tyle że Malwi w niego nie wejdzie (rozm.62:/)
Malwi na wigilię ma już kreację w szafie :-D ... PB104105.jpg
 
Ostatnia edycja:
a ja zapisałam Natalkę na dwie imprezy mikołajowe dla dzieci - u mnie w pracy i w żłobku - poszaleje!! :-) (chyba, że się znów rozchoruje...)
 
Ja jeszcze nie mam bladego pojęcia czy i jaką choinkę będziemy mieli. Zależy gdzie będziemy spędzać święta, a to znowu zależy jak moi teściowie będą w święta pracować.. Póki co, wiem, ze u mojej mamy zamiast choinki będzie "instalacja: świąteczna :-D

Patris, w Tesco w tym tygodniu pojawią się ubranka swiąteczne dla maluchów.
 
reklama
malinka- taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak! suwaczki:-D

patris -
któras z dziewczyn mówiła że małe stroje dla mikołajów są w TeSCO

katka
- Piter tez zapisany na zabawę mikołajową w szkole u teściowej :-D

my na pewno będziemy mieli choinkę, żywą jak zawsze... zawsze mielismy dużą - 2m... teraz myślimy czy nie miec mniejszej ... poczytam was i zadecyduję :-D
 
Do góry