reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

święta 2011 .... :-D

reklama
uuuuuuuuuuuuu...coś świąteczny temat podupadł...:-(


kupujecie coś na gwiazdkę swoim maluchom? :-) czy bardziej liczycie na rodzinę?
 
Natka wczoraj była na "Mikołaju" dla dzieci u mnie w pracy, kupiliśmy jej w końcu garnuszek na klocuszek a od mamy chcrzestnej dostałą 2 książki, maskotkę od innej cioci, jeszcze jakieś sukieneczki, z wszystkich prezentów najbardziej podobała jej się... torba prezentowa :-D
 
haha:-D katka ... u nas od dwóch dni większość zabawek pochowana bo młody bawi się: wózkiem-spacerówką, fotelikiem do samochodu, kartonami po zabawkach które ostatnio kupiliśmy oraz wanienką do kąpania... z zabawek to ostatnio tylko bębenkiem i stoliczkiem muzycznym.

też planuje kupic taki kubełek z klockami o różnych kształtach...
 
co do prezentów klimatycznych dla rodziców pod choinkę - planujemy zrobić mamom kalendarze na 2012 ze zdjęciami Natki :-)
 
co do prezentów klimatycznych dla rodziców pod choinkę - planujemy zrobić mamom kalendarze na 2012 ze zdjęciami Natki :-)

my też planujemy:-) chcę by każdy miesiąc to był miesiąc w którym zostało zrobione zdjęcie...tak więc styczeń i luty to będą zdjęcia z USG... a potem to już łatwiej:-)
 
Od Mikołaja Gabrysia dostała kulę FP do raczkowania a pod choinkę mamy pluszowe klocki zakupione jakiś czas temu w Biedronce :-)
Rodzina zarządziła, ze w tym roku nie robimy sobie prezentów, tylko dla Gaby, a miałam bardzo podobny pomysł jak katjusza :tak:
 
My zamówiliśmy dla małego zabawki już wklejałam link, chodzik pchacz, żyrafa z fp co się kulkę do niej wrzuca, kierownica fp śpiewająca, samochodzik fp, i książeczka rymowanka fp. A pod choinkę to nie wiem, bo mały ma już dużo zabawek a tak jak u futrzakowej woli się bawić np ładowarkami do tel, albo zakrętkami do słoików :-D
Mója mama coś kupiła mu i jutro przyjeżdża do nas z chrzestną Wiktorka. A reszta to nie wiem...
 
reklama
My też już po Mikołaju:-) Zosia dostała nocniczek - na którym nie chce siedzieć:tak:, kubek niekapek, bębenek Bam Bam e-edu, kluczyki z FP, czapusię z szaliczkiem, buty na zimę i ubranka...najlepsza zabawa była z targania papieru:-D

w temacie świąt...robiłyscie kiedyś szopki bożonarodzeniowe? taka myśl mi zaświtała, żeby z Hanką coś podziałać :-)
i pierniczki będę piec, mam nadzieję, że dzisiaj się uda:tak:
 
Do góry