reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

święta 2011 .... :-D

ola wow! ale fajne ciotki:-) Gosia dostanie oczopląsu od tych różności:-D

A mój emek dzisiaj kupił w lidlu pociąg drewniany dla Zosi, a stempelki drewniane i książeczkę z ruchomymi elementami dla Hani:-)

szukałam dzisiaj w miejscowych sklepikach figurek do mojej szopki, ale nie ma :no: w końcu na necie znalazłam cały zestaw postaci stajenki do wydruku, więc muszę zabrać się za kolorowanie:tak: z garażu wyciągnę duży karmnik dla ptaków, który dostała Hania od dziadka i szopka będzie jak ta lala:-D

no i wciąż szukam pomysłów na wypieki:tak:
 
reklama
widzę,że pomysłów na prezenty macie dużo. Hm, chyba czas wybrać się na poważne zakupy, bo jakoś w tym roku weny na zakup prezentów brak:(
 
Przez te choroby moich dzieci chyba po raz pierwszy nie zdążę posprzątać mieszkania na Święta:eek:
 
A ja wszystko odkładam... Narazie mam sprzątniętą tylko kuchnie. Emek ciągle mi mówi,,, oj tam poco to robisz? Po-odpoczywaj trochę. Posiedź z nami'' I jak ja mam coś robić u Was też tak jest? On nie przepada za świętami, ale o dziwo ostatnio nawet choineczkę kupił z plastikowymi bąkami taką małą. Ale już się z nim umówiłam, że okna myję, sprzątam nasz pokój, piorę pluszaki Wika (tak sobie zaplanowałam, ale zobaczymy jak to będzie bo Emek po nocce będzie. Wiec zobaczymy ile będzie spał. A teraz z Wiktorkiem to ciężko coś zrobić, bo on raczkuje, próbuje wstawać i go z oczu spuścić nie można na chwilę. A bardzo w krzesełku siedzieć nie chce... Już dziś sobie siniaczka nabił nawet nie wiem kiedy.
A tak w ogóle ostatnio się żaliłam, że jeszcze nie siedzi sam dobrze itp. A tu ostatnio z 1,5 tyg temu w ciągu trzech dni. Zaczął raczkować, potem sam siadać, i teraz wstaje sam. Wspina się po czym się tylko da, nawet za moje włosy łapie i próbuje się wciągać w górę... :-)
 
u nas zawsze jest Mikołaj :-)

a czy u Was w domu jest na wigilie barszcz biały na suszonych grzybkach? do tego pierogi.
U nas zawsze był czerwony. a u eMa zawsze ten biały. uwielbiam go :-)
 
spring olej sprzątanie, ważniejsze zdrówko i bycie razem! z grubsza ogarniecie, lampki na choince zapalicie, świeczki i w takim świątecznym nastroju nikt nie będzie zwracał uwagi na nieporządek...
ja gdyby nie ten remont to był się za bardzo nie wysiliła, ale wszystko zakurzone od gładzi:baffled:

dzisiaj udało mi się dwa okna umyć, jeszcze 3 balkonowe i w kuchni mi zostało, dobrze, że pokoje u góry nie wykończone i rolety zaciągnięte, to mogę je olać:-p
no i lukrowałyśmy z Hanią pierniki - pieczone specjalnie na choinkę...za pozostałe pierniki zabierzemy się w weekend
 
reklama
wredniak, mi barszcz biały jedynie z Wielkanocą się kojarzy :-D

Oficjalnie się przyznaję, że nie czuję świąt. :zawstydzona/y: Nic nie muszę robić, nic przygotowywać..
 
Do góry