reklama

święta 2011 w zakopanem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Lelek, 28 Październik 2011.

1. Lelek

Lelek Mama na obcasach

Witajcie!

Wybieracie sie moze na swieta do Zakopanego?
    Bo nasza czworka tak:-)maz, Miloszek, ja i brzuch:-D
    Byloby milo gdyby ktos z forum tez w ten sposob spedzil swieta.... niestety nikt z moich znajomych nie pisze sie na to, wiec jedziemy sami:-(

2. wika8

wika8 Mamusia Igusia i Wojtusia

Lelek, zabierz mnie, zabierz mnie, zabierz mnie:-D:-D:-D:-D plisssssssssss:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D

Już kilka razy podchodziłam do tematu Świąt w górach, ale M. jest bardzo tradycyjny jeżeli chodzi o Boże Narodzenie, i chyba nigdy się nie zgodzi na Święta poza domem.... a ja tak bym chciała:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

3. reklama
  4. Lelek

Lelek Mama na obcasach

wika z checia!:-):-):-):-):-)
    no wlasnie nasi znajomi to tez tradycjonalisci.... fakt, kuzyn z dziewczyna chcieli jechac ale ja wole pare z dzieckiem czy dziecmi bo wtedy nie ma nieporozumien a znam kuzyna z tej strony ze marudzi ze np prez MIlosza wieczorem nie wychodzimy bo on spi itd, a ja mam zamiar spedzic ten czas milo a nie denerwowac sie ze ktos ma do mnie o cos pretensje:sorry2:
    My jako tako nie urzadzamy swiat na wyjezdzie ale na kwaterze spotykalismy wiele rodzin, ktore tam sobie normalnie wszystko sami organizowali i byli szczesliwi

5. Orisha

Orisha Zaciekawiona BB

Niestety ja też jestem uziemiona przy rodzinnym stole, mojej mamie chyba pękłoby serce, gdybyśmy zamiast na Wigilię pojechali w góry na narty. Albo nad morze, bo ta opcja też do mnie przemawia, nawet znalazłam bardzo fajny obiekt (Primavera Spa w Jastrzębiej Górze) - ja spędziłabym święta na zabiegach, a moje kochanie na basenie. I wszyscy byliby szczęśliwi ;)

6. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Witaj Lelek w gronie obrazoburczyń:)) Ja też w tym roku wywbywam z domu na święta.Niestety my unikamy Zakopca jak ognia i w tym roku spędzimy święta gdzieś w okolicach Szklarskiej Poręby lub Karpacza.Moja córka trochę protestuje bo chyba wolałaby w domu ale ma obiecane jakieś atrakcje więc może nie będzie marudzenia.A ile to Was będzie kosztowało? I co wchodzi w koszty?

7. Lelek

Lelek Mama na obcasach

Hej

My w zeszlym roku bylismy w Karpaczu i wrocilismy bardzo zawiedzeni:szok: wolimy jednak klimat Krupówek itd czego w Karpaczu nam zabraklo, no i ta ilosc otwartych karczm w Karpaczu:angry::angry:nasz maluch mial wtedy roczek i tylko dzieki temu tak nie dramatyzowalismy ale wiem ze juz tam wiecej nie pojade:-)

Jesli chodzi o koszta to za nocleg za osobe placimy 40zl a bedziemy 4 noce, wyzywienie sami wiec nie potrafie okreslic kosztow, do tego jakies *******ki, upominki, jazda sanna itd no i paliwo, mamy w jedna strone 600km wiec przy obecnej cenie gazu liczymy ze na trase pojdzie nam ok 330 zl ale chcemy skoczyc jeszcze na Slowacje na 1 dzien. Temat jazdy na nartach odpada bo ja z brzusiem a maz sam nie chce jezdzic:rofl2:

8. Laluna

Laluna Aktywna w BB

Ja byłam w Karpaczu dwa ostatnie dni i nigdy więcej... Zdecydowanie pozostaje przy Białce Tatrzańskiej lub Bukowinie.

9. Lelek

Lelek Mama na obcasach

Laluna ja rok temu wrociam z Karpacza i tez powiedzialam- nigdy wiecej. Teraz nasz wyjazd do Zakopca bardzo sie udal, stracilismy mnostwo kasy ale po to wlasnie oszczedzalismy;-) malemu zafundowalismy wiele atrakci, sobie przy okazji tez i bylo super:-)

10. reklama
  11. mamamuminka2

mamamuminka2 Początkująca w BB

Święta to tylko w domu, nie ma to jak pierogi i uszka mamy :D

12. iwka32

iwka32 Zaciekawiona BB

Szczerze to nie wiem jak można na święta jechać do Zakopanego. Nie dość, że olbrzymi tłum ludzi to jeszcze ceny za wszystko idą masakrycznie w górę. Uroku z takiego pobytu też żadnego skoro wszystko zasłaniają tłumy, tłumym, tłumy...

Poleć forum