reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta 2012 :-)

reklama
Futro Ty jesteś nie zastąpiona :))).

No dziewczyn jak tam przygotowania do świąt :) Jakieś pomysły na prezenty Mikołajkowe i Gwiazdkowe . Ja na mikołajki to mam w planach kupić małemu cymbałki i z pianinkiem może takie :LITTLE TIKES Cymbałki PIANINKO EDUKACYJNE Nuty HIT (2734566719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.;albo takie CYMBAŁKI ELEKTRONICZNE IMC KUBUŚ PUCHATEK (2739311021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,albo takie bardziej klasyczne drewniane na przykład takie CYMBAŁKI DUŻE 8 -TONOWE DREWNIANE DUŻE - SŁONECZKO (2733195972) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo może takie z perkusją STOLIK Z INSTRUMENTAM PERKUSJA,CYMBALKI,TRABKA (2729792957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (mały jest bardzo muzykalny , tańczy nawet do szumu suszarki czy odkurzacza :)) do tego może jakieś farbki do malowania palcami ze stępalkami albo zestaw ciastoliny chociaż na to chyba jeszcze za mały albo jakąś fajną zabawkę do kąpieli jeszcze do końca nie zdecydowałam.A na gwiazdkę to chcę mu kupić pierwszą klawiaturkę firmy Comfy COMFY Moja Pierwsza KLAWIATURA PC + Pierwsze Kroki (2737501107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo moje dziecko jest też maniakiem komputerowym :).Święta chyba w tym roku spędzimy w Rzeszowskim u rodziny męża bo mały już duży ale choinkę i tak ubierzemy wspólnie :) w domu już nie mogę się doczekać :)
 
ja o prezentach jeszcze nie myślę bo nie wiem ile pięniędzy będę mogła na to przeznaczyć:-)

w każdym razie zastanawiam się gdzie postawić choinkę:-) w tamtym roku mielismy w rogu i zastawioną fotelem ...a teraz róg zajęty przez łóżeczko młodej:-D A boję się postawić choinkę w miejscu gdzie Piter będzie miał 100% dostępu...
 
ja o prezentach jeszcze nie myślę bo nie wiem ile pięniędzy będę mogła na to przeznaczyć:-)

w każdym razie zastanawiam się gdzie postawić choinkę:-) w tamtym roku mielismy w rogu i zastawioną fotelem ...a teraz róg zajęty przez łóżeczko młodej:-D A boję się postawić choinkę w miejscu gdzie Piter będzie miał 100% dostępu...

A u nas choinka będzie w 100% dostępna i sztuczna dla bezpieczeństwa, natomiast do dekoracji użyję jabłek (naturalnych lub plastikowych) suszonych plastrów owoców cytrusowych, pierniczków, orzechów, cukierków i drewnianych oraz słomkowych zawieszek. Ciekawa jestem jak wyjdzie bo już dawno miałam ochotę na taką naturalną choinkę a u jest okazja by w razie konsumpcji lub upadku nic nikomu się nie stało.
 
Hej! Poczyniłam pierwsze skromne świąteczne zakupy, nabyłam czerwone świece i równie czerwone serwetki w Ikea :D

No i rozdysponowałam prezenty: kuchnia, kasa sklepowa, stół z narzędziami :D
 
Malina, świece i serwetko toż to pół świąt obrobione przecież :-D
Ten arsenał zabawkowy to dla Jasia? Ma chłopak zainteresowania:-). Może kucharzem zostanie i mamie pyszności będzie serwował:-)

Ja to nawet nie myślę o świętach. No może o bombkach bo z zeszłym roku choinka runęła i prawie wszystkie leciwe rodzinne poleciały:sorry:
Jasio lubi bajkę Timmy, więc mu kupię baranka a,co!:-)
 
Ja planuję stół z narzędziami:-) A malinka tą kuchnię to jaką planujesz kupić? :-D może jakies linki?

serwetki świateczne kupiłam tez :-D w Rossmanie taaakie śliczne że hej! :-D były dwie ostatnie paczuszki więc wzięłam:-D bo nie wiem czy jeszcze rzucą ten wzór :-D

co do stołu z narzędziami to poszukuję takiego co można w nim śrubki przykręcać i walić młotkiem w gwoździe:-D gdybyście znalazły coś takiego to będę wdzięczna:-)

a co dziewczyny kupujecie swoim eMkom? :-)
 
Jaśko zestawy narzędzi ma ze dwa! Uwielbia. A jeszcze bardziej kocha tłuczek do mięsa, który używa jako młotek wbijając gwoździe w parkiet babciny:-D

Zaciekawił mnie ten stół, ja też poproszę o linki :)
 
reklama
Do góry