reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta 2012 :-)

Futerko, znalazłam coś takiego:
Drewniany stół warsztatowy 288650 w Tchibo

My kupimy jakiś mega zestaw duplo, bo ńatalia uwielbia się nimi bawić i to jest pierwsza rzecz jaką biegnie wyciągnąć po powrocie ze żłobka ;-)
budują z tatą super budowle!
DSC_0032.jpg

DSC_0044.jpg

ciuchcia - YouTube

a na drugim miejscu są drewniane układanki i puzzle - na te naciągnę rodzinę ;-)

DSC_0017.jpg
 
reklama
Magdzior ta mozaika na allegro wygląda zachęcająco :D Dzięki!!!! Pamiętam ze swojego dzieciństwa taką planszę, w którą się wciskało kolorowe kulki i tworzyło obrazki, kochałam to :D

Kat przekaż ode mnie szacun dla Twojego męża za inwecję twórczą :D Te budowle są niesamowite, ciuchcia, statek.. Mamy takie klocki zwykłe, nie duplo i jakoś nie wpadłam na to by zbudować coś poza domkiem, garażem hahahahaha Muszę poćwiczyć :p

Krówka ja wiem, że takie zabawki to bardziej "dziewczyńskie" są, ale Janek ma masę samochodów, książeczek, klocki plastikowe, drewniane, garaż, więc stwierdziłam, że muszę go trochę w inną stronę postymulować.. Ostatnio u kuzyna jak dorwał kasę sklepową to pół godziny sam z nią siedział ;) A skoro lubi ze mną pichcić, ubijać kotlety i mieszać w zupie, to myślę, że jego własna kuchenka zrobi furorę, "wrobiłam" w nią chrzestnego i babcię ;)

Kuchnia coś takiego:
Smoby Kuchnia Cheftronic TEFAL Elektroniczna 2012 (2784403472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Stół majsterkowicza sprawdzony, bo u kuzynka jest przednia zabawa, wiertara się kręci z dźwiękiem, jest szał:
DUŻY WARSZTAT KUFER na NARZĘDZIA WIERTARKA 56008 (2771519859) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Woooooooooow dzięki Futro, to może być nawet pomysł na prezent, np. dla teściowej, która lubi piec :D

A ten warsztat można spakować w walizkę, więc nie ma problemu z miejsce, a co do kuchni to ja postawię w miejsce tablicy do malowania, która stoi w kuchni, Janko będzie mógł gotować razem z mamą ;) A tablicę chciałabym do jego pokoju wcisnąć :p

No a poza tym jakie macie pomysły na prezenty dla męża i innych członków rodziny??

Ja mam problem z prezentem dla 3,5latka, który ma wszystko :/ Help!!
 
U nas się nie da, my nadal w jednym pokoiku więc te wszystkie super zabawki muszą odejść w "przyszłość.
Futerko- te ekstrakty są świetne! Co będziesz piekła?
 
może dla dziecka co ma wszystko dobrym pomysłem są materiały eksploatacyjne typu zestaw kredek/flamastrów itp:-) są fajnie pakowane w walizeczki z różnymi gadżetami ... rodzice raczej takich rzeczy swoim dzieciom nie kupują...
 
reklama
Z tego względu, ze my cały czas w budowie to i pieniążki idą na ten cel. W zeszłym roku bliskim zrobiłam małe upominki z gliny (zawieszki na choinkę). Wysypane kaszą manna, kawą, cynamonem ,kakaem, gożdzikami. Co nie które miał też brokat. Podobały się. A ja szczęśliwa byłam,że coś od serca dałam:-)DSC_0368.jpgDSC_0376.jpg
 
Do góry