reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta 2012 :-)

krówka - fajny pomysł z takim prezentem :-) sama byłabym zadowolona z takiego gifciku:-)

katjusza - a czy Natalka tymi drewnianymi klockami juz trafia w odpowiednie "otworki"? my też mamy takie klocki i Piter tez uwielbia się nimi bawić ale jakoś nie za bardzo idzie mu celowanie:-D
 
reklama
Malinka, Ola ... jeśli będę miała kaskę ( a jest szansa że cos będe miała)...będę chciała kupić jedno z teł świątecznych

Tło TŁA fotograficzne 133x300cm 42 WZORY + ŚWIĘTA! (2782229975) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może będziecie miały ochotę na wspólna mini sesję naszych dzieci? :-) by za jednym zamachem rozstawić tła, oświetlenie i machnąć kilka zdjęć?

Wooooooooooooooooooow piękne te tła :szok: Ja jak najbardziej o ile dostanę rabat na sesję :-p Mogę udostępnić studio fotograficzne, myślę, że u nas fajnie byśmy się pomieścili wszyscy :-D
 
odpowiednią zapłata będzie udostępnienie studia + herbatka + coś słodkiego do przekąszenia:-D a jakie tło ci się najbardziej podoba?
 
katjusza - a czy Natalka tymi drewnianymi klockami juz trafia w odpowiednie "otworki"? my też mamy takie klocki i Piter tez uwielbia się nimi bawić ale jakoś nie za bardzo idzie mu celowanie:-D

po wielokrotnych ćwiczeniach w końcu zakumała o co chodzi i już jej się udaje złożyć samej układankę z 30 elementów, o tego typu:

957_01_8735.jpg

ale trochę minęło zanim zrozumiała, że trzeba obrócić żeby pasowało ;-)
 
Futro dzieki za zaproszenie,super pomysł,my oczywiscie chetnie:) fajne sa te tła z cegły,no a swiateczne to wszelakie śniezynki :)
Katjuszka moja Gosia bardzo lubi te puzelki-kształtki;)

Ja jakos nie bardzo mysle o swietach bo nie wiem jak to wszystko wyjdzie(choroba tesciowej itd),na razie młodej kupilismy na mikołaja drugi komplet klockow middle block bo jeden to mało juz;) wiem ze babcia kupiła ''lekarza'',my myslimy o laptopie zabawkowym,znikopisie albo jakiejs lali-niemowlaku,mojej mamie kupuje kolczyki bo niedawno sobie dała przekuc uszy;)tesciowie chca nowa ociekaczke do naczyn,dla szwagra portfel,najwiekszy problem był z chłopakami tj 12 i 17 latkami(kuzynow synowie) ale staneło na voucherach do kina albo bonach do empiku,za to my juz sobie kupilismy prezent, wspolny :) nowy stoł do jadalni:)odbieramy go przed samymi swietami;)
 
katjuszka brawa dla Natalki:) u nas też lego duplo to super zabawa, choć nie mamy jeszcze zbyt wiele tych klocków

ja nadal szukam i szperam w necie za prezentami dla dziewczynek, bo tylko dla nich kupujemy, ale ciężko coś wybrać, bo jakby nie było dużo zabawek mamy jeszcze od Hanki, a i z kasą krucho:sorry2:
 
reklama
Do góry