reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta 2012 :-)

reklama
my sie jeszcze zastanawiamy nad choinka ale raczej zywa bo tu jest bardzo ciezko dostac ladne sztuczne drzewko, szukalismy rok wczesniej i nic.

Dzis udekorowalismy troche w domku a jutro m zrobi swiatelka na podworku, przytej szarosci zrobi sie troche weselej
 
My juz od poczatku na tym mieszkaniu mamy sztuczna choinke(na poczatku ze wzgledu na psa tak było),owszem lubie prawdziwe ale szkoda na nie kasy bo to po paru dniach idzie do kosza,mamy plan miec prawdziwa w ogrodku z mnustwem lampek ale ciagle cos stoi na przeszkodzie;)
Malinus tylko nie mysl ze sztuczna sie nie sypie;)chyba jeszcze gorzej jak prawdziwa bo przy rozkładaniu i przy chowaniu;)
 
My od 7 lat mamy żywą choinkę. Sypie się i nie jest praktyczna ale pachnie:-) będzie duuuża i udekorowana tylko naturalnymi ozdobami: pierniki, suszone pomarańcze, orzechy, frywolitki, drewniane serca.

Na prezent Helenka dostanie namiot - domek, bo ciągle z Zosią robią "bazy" z kocy i poduszek, do tego auto ciężarowe - tak wbrew stereotypom;-)
 
Sprawa choinki jeszcze jest otwarta, bo niestety to co prezentują w gazetkach promocyjnych rozmija się z faktycznym stanem sztucznych drzewek ;-) więc chyba jednak poszukamy jakiegoś żywego drapaka :tak:

A jak Wam idzie sprzątanie?? Ja muszę wziąć jednak wolne ze 2 dni na porządki, bo nie ogarniam :-p

W kwestii prezentów mikołajkowych, bo to już jutro :rofl2: W żłobku Jasio dostanie tablicę magnetyczną taką do pisania i zmazywania, a w domu będzie czekała straż pożarna z lego :happy2:

Dla 3,5-letniego chrześniaka kupiliśmy grę spadające małpki, dla 6,5-letniej chrześniaczki muszę znaleźć Monster High - koniecznie Lagoona Blue (masakra!!) ewentualnie może być Lego Friends, cenowo i to i to mnie powala :baffled:

Jakoś o małżu muszę pomyśleć.. Chyba kupimy sobie po książce, bo marzy nam się wieczorami jak Janko już chrapie zasiąść wspólnie pod kocykiem, z lampką winka i książką :rolleyes:
 
Dzisiaj Mikołajki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

imagesCA9KJH2V.jpg
 
madzikm my mamy chwilowo pożyczony taki namiot. Wiktor codziennie namawia mnie do jego rozłożenia i się w nim chowa albo każe mi tak wchodzić. Fajnie bo zajmuje to mało miejsca po złożeniu i szybko się go składa i rozkłada. Myślę, że taki namiot długo posłuży i będzie na pewno używany chociażby gdy odwiedzi was ktoś z dzieciakami. My też się zastanawiamy nad zakupem, może pod choinkę albo później tak bez okazji kupimy. Na allegro jest dużo tego. :-):-)
 
reklama
malinka - chata posprzątana? :-)

Mniej więcej.. właściwie to połowa roboty za mną.. Najważniejsze, że chata przyozdobiona na święta ;-) Okna chyba muszą poczekać do wiosny :tak: Choroba Jasia trochę nam pokrzyżowała plany, ale jak się trochę wykuruje i nie będzie już tak absorbujący, to znowu coś tam posprzątam, ale już na luzaku :)

A ja wymyśliłam dla Jasia prezent - koń na biegunach :-) Jak mu go pokazałam w necie, to się zaczął do klawiatury przytulać :-p On przytulaniem pokazuje, że coś lubi albo mu się podoba :blink:
 
Do góry