reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta 2012 :-)

malina - Helenka właśnie dostała konia, taki mniejszy, zgrabny. Po naciśnięciu jednego ucha rży, a po naciśnięciu drugiego kłapie pyskiem i rusza ogonem:cool2:

namiot też się bardzo podoba, ale to polecam jak jest towarzystwo do zabawy, w pojedynkę nie ma takiej frajdy

kredki, też trafiony prezent
 
reklama
Malina Gosia konia na biegunach dostała na zeszłoroczne swieta,super sprawa,do dzis go uwielbia a zywe konie u nas na polu to by zjadła z miłosci;)
 
Kacperek konia na biegunach dostał na roczek właśnie takiego jak jedno ucho naciśniesz to śpiewa piosenkę rusza pyskiem i macha ogonem a jak drugie to galopuje , rży , macha ogonem :) i dopiero teraz nie ciągle na nim jeździ sam już wsiada i z siada ale włączyć sam jeszcze dźwięków nie potrafi.To jego ukochana zabawka jest :). Na mikołaja dostał maskotkę kłapołuchego taką dużą , kalendarz adwentowy,mikołaja czekoladowego,kinder czekoladę świąteczną,banana , kilka mandarynek,mango i czapkę mikołaja oczywiście :). Na gwiazdkę będzie od jedenej babci sweterek z H&M taki
2012_K01_Baby_Boys_Sizes_2_18m.jpg
książeczkę dźwiękową wyścigówkę i pudłu klocków drewnianych :).Od drugich dziadków dwa auta wóz strażacki i drugi grający i świecący , od wujka cymbałki a od rodziców znikopis taki ZNIKOPIS Z 4 STEMPELKAMI W KSZTAŁCIE ZWIERZĄTEK (2831576207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wędkę z rybkami i podbierakiem do zabawy w wannie http://allegro.pl/zestaw-wedka-rybki-siatka-tania-wysylka-i2812016047.html.Ja w sobotę będę piekła ciasteczka świąteczne , porządki mi snu z powiek nie spędzają bo i tak wyjeżdżamy do teściów na święta i sylwestra :)Co do choinki to my mamy sztuczną wysokości 1m i u mnie odkąd pamiętam była sztuczna u moich dziadków też , no i u teściów też jest sztuczna tyle że duża bo pod sufit prawie :).
 
Ostatnia edycja:
Hej
Jak tam na froncie przed Świętami? u mnie jeszcze sajgon, troszkę mniejszy niż wczoraj, ale jednak:zawstydzona/y: Jutro z grubsza ogarniemy i się pakujemy na wyjazd do rodzinki. W tym roku świąteczne porządki odbyły się z przymrużeniem oka:zawstydzona/y: nie mam na to siły:no: Jeszcze podziałam w kuchni trochę i w sobotę ruszamy.

W temacie prezentów - kupiliśmy dla dziewczynek taki duży kartonowy domek, który będziemy samodzielnie malować:-) Na mikołajki dostały dużo prezentów drobniejszych więc Dzieciątko przyniesie mniej a konkretniej:-D
Choinka (sztuczna) od środy stoi i nadal cała - więc jest dobrze, jestem ciekawa jak dziadkowe drzewko wytrzyma świąteczny czas:-p
 
Do góry