reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Bożego Narodzenia - przepisy

Czeeeeeść-znalazłam WAs:))))
No ja z domku wyniosłam tradycyjne 12 potraw+opłatek 13ty:)i tak
-opłatek
-pieczywko
-karp po grecku(nieco inaczej niż didi)
-rybka smażona(w tym roku łososiek)
-śledziki w śmietance
-drugie w occie czy oleju
-uszka
-czerwony barszczyk
-grzybki smażone w panierce
-kluski z makiem
-pierożki z kapustą i grzybkami
-paszteciki bądz krokieciki z farszem zrybki wędzonej(w tym roku tak wykombinowałam)
-owocki-nie wiem dlaczego zapach pomarańczy zawsze we mnie budzi taką atmosferę Świąt
-kompot z suszek:)
Ja tak jak didi nie przełknę śledzia(fleeee),ale zawsze chociaż cebulkę z niej skubnę-tradycyjnie oczywiście żeby żyć w dostatku cały przyszły rok:)
a w same Święta-obżarstwo na maksa-od sałatki,bigosu,gołąbków,po pieczeń,kiełbachę i ciacha:))))A niby miałam w tym roku się nie wysilać;)
Tichonek-no mnie takie zupki owocówki też raczej się kojarzą z latem-mój Tatuś jest ogromnym fanem:)))
 
reklama
Ja w tym roku znowu nie mam pomysłu na 12 potraw wigilijnych :)

Chciałabym zrobić w tym roku jedzenie bardziej oryginalnie.
 
Do góry