reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Bożego Narodzenia - przepisy

reklama
asienka sypki mak dodajesz szklankę...
właśnie jak mnie spytałaś to pewnie ta co zdjęcie wkleiłam dała mielony i dlatego opadł bo był cięższy.... ale nie wiem..
tak czy inaczej sypki:tak:
 
a ja mam pytanie do dziewczyn co pierniczki na swieta robia : ile musza lezakowac takie pierniczki?? bo sie przymierzam do zrobienia pierniczkow ale nie wiem czy juz nie za pozno:sorry:
 
Fajny pomysł na wątek. Pomysł z pomarańczami super :tak:(wcześniej o nim nie słyszałam:sorry:)

Zobacz załącznik 305462
a to nasz pierniczki :-) upieczone przezemnie :tak: lukrowane przez adama i hanie:tak:
Ale super te pierniczki :tak: Zrobiła bym na święta ale niestety jestem na diecie a jak "zrobiem to zeżrem":zawstydzona/y: Bo ja łasuch jestem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U nas w tym roku święta raczej dietetyczne ale nie zabraknie i normalnych potraw dla chłopaków. Z reguły mamy 12 potraw i każdej trzeba spróbować.
 
Sandrulinska kurcze od tygodnia już się chce zapytać a cały czas zapominam :confused2::sorry: na początku pisałaś o suszeniu cytryny i pomarańczy w nieskiej temp w piekarniku a mogłabyś mi napisać jak niska ma być ta temperatura????
 
reklama
Do góry