reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta:-) grudzień 2010 :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

futrzakowa

yea! to ja!
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2010
Postów
3 962
Miasto
3miasto
wiem że jeszcze duuuuuuuuuużo czasu ale ja juz cały czas myslę o Bożym Narodzeniu:-) nie wiem czy ten wątek będzie udany...ale może...:-) oczywiście myślałam żeby tu popraowadzić luxne rozmowe dotyczące świąt...naszych emocji... wymianę obserwacji jak spędzamy święta z rodziną (już w sumie powiększoną rodzinę bo większość z nas ma mężów...teściów...:-D ) ...
...możemy się także wymienic naszymi ulubionymi potrawami.przysmakami swiątecznymi
...powklejać zdjęcia naszych choinek...a także choinek jakie się nam podobają...
... a byc może któras z marcjanek nie wie co specjalnego upichcić? na pewno niejedna pomoże:-D
... a może znalazłysmy w sklepie jakieś ładne i niedrogie ozdoby świąteczne?

mam nadzieję że rozumiecie mój zamysł z tym wątkiem:-) a jak nie rozumiecie to zawsze można go skasować:-D

aswiateczny_rezydent1.jpg
 
reklama
Futrzaczku widzę, że ty już faktycznie nie możesz się doczekać. Juz ponad miesiąc temu wstawiłaś suwaczek świąteczny :)

Wątek pomysłowy, pewnie pomału zaczniemy tu się wypowiadać. Ja jeszcze nie wiem, jak te Święta będa u mnie wyglądały.
Za to pamiętam, że ty chyba lubisz tekie kolorowe choinki jak były chyba w większości domów w czasach naszego dzieciństwa. U mnie zawsze tak się robi, że ubiera się wszystkie bombki w baaaardzo różnych kolorach. No i nie wyobrażam sobie choinki bez włosa anielskiego. Szkoda, że coraz trudniej takie dostac, a niestety dość szybko się zużywa.
 
taaaak...moi rodzice zawsze mówili że choinka to ma być kolorowa...no i żeby o nich pamiętać...chyba do końca życia będę ubierać choinki kolorowo:-) a że "prawdziwe" bombki są drogie...to co roku dokupuję kilka sztuk... i chyba teraz to mogłabym spokojnie ze dwie choinki ubrać:-D generalnie...ja uwielbiam ubierać choinkę ... i od 3 lat już nawet u teściów ubieram:-) co nie zmienia faktu ze popatrzeć na takie stylowe choinki też fajnie...

też co roku robię gwiazdki na choinkę ... jednokolorowe...najczęściej białe... tego typu:
2785380.jpg
d1.jpg
tylko problem jest z dostaniem pasków na te gwiazdki:-(
 
hihi;) super temat Futrzaczku;) ja też uwielbiam świeta Bożego Narodzenia, strojenie mieszkania, ubieranie choinki, śpiewanie kolęd i inne :) ekstra:)
 
Futrzak kocham Cię za ten wątek hahahahahahaha Wiesz, że ja mam identyczną fazę na święta i nie mogę się doczekać ;)
Zaczęłam już nawet w necie przeglądać choinki, w tym roku chciałabym zrobić taką "idealnie" świąteczną jak w amerykańskich filmach, czerwono-zielone ozdoby, bombki, dzwonki, kokardki - mam ją na razie w głowie - a jak znajdę coś podobnego to wkleję ;)
Ma ktoś jakiś przepis na pierniki????

Edit:
Coś w ten deseń, ale nie do końca ;)

choinka.jpg
 
Ostatnia edycja:
jak będe miała czerwone paseczki na gwiazdki to ci zrobię:-) bo uważam że one idealnie pasują do takich choinek:-) dwa lata temu teściom dałam z 20 białych gwiazdek + mieli drewniane ozdóbki ... i wyszło przepięknie:-)

ja to z kolei chętnie bym poczytała o przpisach/pomysłach na przystawki ... jakies niekonwencjonalne, atrakcyjnie wyglądające no i smaczne:-)
 
reklama
Obraz 338.jpgObraz 340.jpgbardzo fajny temat to ja sobie pozwole wkleic moja zeszłoroczne dzieło choinkowe oprocz takiej tradycyjnej oczywiscie
 

Załączniki

  • Obraz 337.jpg
    Obraz 337.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 167
  • Obraz 339.jpg
    Obraz 339.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 169
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry