reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ŚWIĘTA i prezenty:(

A te lego to takie Seria CREATIVE BUILDING, LEGO DUPLO- tylko nie jestem pewna czy on nie połknie tych klockow, bo mały wszystko bierze do buzi, niby od 12 miesiąca, ale na fotce wydają mi się małe:confused2:
 
reklama
A te lego to takie Seria CREATIVE BUILDING, LEGO DUPLO- tylko nie jestem pewna czy on nie połknie tych klockow, bo mały wszystko bierze do buzi, niby od 12 miesiąca, ale na fotce wydają mi się małe:confused2:
lego duplo sa duże, nie jest wstanie włożyc do buzi klocka. Co najwyżej kwiatka od klocków, ale nie wiem, czy sa w zestawie dla tych najmniejszych dzieci.
 
Oczywiście, że masz racje! Moje dziecko pod choinke dostaje jeden prezent, jest prze szczęśliwe, docenia zabawkę, długo się nią bawi i potem pamięta którą zabwkę dostał na urodziny, pod choinkę itd. Pamiętam, że w mojej rodzinie też był taki zwyczaj, że wszystkie ciocie kupowały mi "coś" pod choinkę a i tak najbardziej cieszyłam się z solidnego prezentu, który kupili mi rodzice bo to przecież oni wysyłali list do Gwiazdki :) Po 2 latach wszyscy zauważyli, że to totalna głupota i od tamtej pory przynosili np. po czekoladce dla wszytkich. Myślę, że powinnaś zrobić po swojemu. Kup dzieciakom po czekoladzie, daj od siebie, a pod choinkę "od gwiazdki" włóż prezent tylko dla swojej pociechy.
Pozdrawiam! :)
 
Do góry