reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ŚWIĘTA - prezenty i inne

o!agulka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Luty 2006
Postów
279
Witam:-)
podzielmy się pomysłami na prezenty dla naszych Skarbów.
Ja nie mam pomysłu, tyle zabawek w domu się wala....
i co tym razem przyniesie Św. Mikołąj :happy:
 
reklama
Dla dziecka w wieku Twojego synka proponowałabym wszelkiego rodzaju gry planszowe i zręcznościowe, puzzle, klocki konstrukcyjne.
My w tym roku z braku miejsca na kolejne klamoty, stawiamy własnie na tego typu zabawki:tak:
 
Ja też inwestuję w jakieś gry rozwojowe wciśnięte między prezent "główny" z reklamy tv :D Dodatkowo namówiłam moją Julkę na udział w konkursie Kinder Pingui W ktorym do wygrania jest wycieczka w Alpy :) Może się uda i będziemy obie miały super prezent extra ? :)))
 
u nas bez szaleństw, zakupilam juz gre w kubusa puchatka i gre pod tv mate planuje jeszcze auto zdalnie sterowanie i może jeszcze styrczy na tablice malowaną światłem bo fajna :)
 
Dzięki za pomysły,
a widziałyście wywrotkę Roki z TV reklamy na żywo fajna rzecz czy tak sobie. A kosztuje...:szok: :szok:też nieźle.
Spadające małpki .....o fajna sprawa chyba mój 3,5 letni synek poradzi sobie z grą.
Bob Budowniczy:-):szok::happy2: u nas PRZEDE WSZYSTKIM muszę sprawdzić ten Magic Pen
 
Jeśli twoj syn lubi i zbiera lego to na pewno wywrotka mu się spodoba mój mały nie interesuje się lego wiec wole wybrać inne auto to już zależy od predyspozycji dziecka a co do malpek na pewno sobie poradzi my juz gramy od pól roku i mały nauczył się już oszukiwać łobuz w te grę, jest fajna :) aa magic pen wydaje się na prawde fajny tez nad nim pomysle dzieki :))
 
a moze jakies pudelka-maty do zabawy i utrzymania pokoju w porzadku, sa super, ja mam dwa z serii wyscig i droga (Zip Bin marka, mozna je dostac nawet w merlinie)
 
A, chciałam dodać,że gra z małpkami jest bardzo interesująca, nie mamy jej,ale widzieliśmy przez moment w wypożyczalni zabawek imój synek3,5 roku był bardzo zainteresowany. Ale maty też są fajne :)
 
reklama
Do góry