reklama

ŚWIĘTA - prezenty i inne

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez o!agulka, 26 Listopad 2010.

1. o!agulka

o!agulka Fanka BB :)

Witam:-)
    podzielmy się pomysłami na prezenty dla naszych Skarbów.
    Ja nie mam pomysłu, tyle zabawek w domu się wala....
    i co tym razem przyniesie Św. Mikołąj :happy:

2. MamaAntosia

MamaAntosia Antosiowo-Alutkowa :)

Dla dziecka w wieku Twojego synka proponowałabym wszelkiego rodzaju gry planszowe i zręcznościowe, puzzle, klocki konstrukcyjne.
    My w tym roku z braku miejsca na kolejne klamoty, stawiamy własnie na tego typu zabawki:tak:

3. reklama
  4. yaska

yaska Fanka BB :)

u nas podobnie, zabawek jest masa, więc synek dostanie tor hot wheels, o którym marzy i wiem, że byłby zawiedziony, gdyby go nie dostał, a reszta "mikołajów" została poinformowana, że ma przynieść gry i puzzle, wiem, że na pewno będą spadające małpki, bo również bardzo chce (reklama tv się kłania ;)), grę interaktywną magic pen z bobem budowniczym (bardzo fajna, polecam, już się nią trochę pobawiłam ;)), no i puzzle z ulubionymi bohaterami z bajek (auta, bob budowniczy, kubuś puchatek)

5. emillink@

emillink@ Fanka BB :)

a mi się spodobała mata muzyczna :) sama chetnie potańcze i chyba Mikołaj właśnie tak przynieie :)

6. nela_24

nela_24 Początkująca w BB

Ja też inwestuję w jakieś gry rozwojowe wciśnięte między prezent "główny" z reklamy tv :D Dodatkowo namówiłam moją Julkę na udział w konkursie Kinder Pingui W ktorym do wygrania jest wycieczka w Alpy :) Może się uda i będziemy obie miały super prezent extra ? :)))

7. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

u nas bez szaleństw, zakupilam juz gre w kubusa puchatka i gre pod tv mate planuje jeszcze auto zdalnie sterowanie i może jeszcze styrczy na tablice malowaną światłem bo fajna :)

8. o!agulka

o!agulka Fanka BB :)

Dzięki za pomysły,
    a widziałyście wywrotkę Roki z TV reklamy na żywo fajna rzecz czy tak sobie. A kosztuje...:szok: :szok:też nieźle.
    Spadające małpki .....o fajna sprawa chyba mój 3,5 letni synek poradzi sobie z grą.
    Bob Budowniczy:-):szok::happy2: u nas PRZEDE WSZYSTKIM muszę sprawdzić ten Magic Pen

9. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

Jeśli twoj syn lubi i zbiera lego to na pewno wywrotka mu się spodoba mój mały nie interesuje się lego wiec wole wybrać inne auto to już zależy od predyspozycji dziecka a co do malpek na pewno sobie poradzi my juz gramy od pól roku i mały nauczył się już oszukiwać łobuz w te grę, jest fajna :) aa magic pen wydaje się na prawde fajny tez nad nim pomysle dzieki :))

10. reklama
  11. mamaszczesliwa

mamaszczesliwa Zaciekawiona BB

a moze jakies pudelka-maty do zabawy i utrzymania pokoju w porzadku, sa super, ja mam dwa z serii wyscig i droga (Zip Bin marka, mozna je dostac nawet w merlinie)

12. mamaszczesliwa

mamaszczesliwa Zaciekawiona BB

A, chciałam dodać,że gra z małpkami jest bardzo interesująca, nie mamy jej,ale widzieliśmy przez moment w wypożyczalni zabawek imój synek3,5 roku był bardzo zainteresowany. Ale maty też są fajne :)

Poleć forum