reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

barszczyk

Fan(ka)
Miasto
Lubuskie
Rozwiązania
0
pomyślałam sobie, że w tym roku będę miała łatwiej z wyborem prezentów bo mam was :-D:-D jak każda rzuci jakimś pomysłem to pewnie się coś znajdzie a co roku sprawia mi to dużżżżżyyyyy kłopot :zawstydzona/y:
nie chcę szukać postów na innych watkach więc myślę że taki wątek się przyda ;-)

reklama

Yoanka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
jak dla mnie super wątek - ja zawsze mam problem z prezentami dla mojego męża i to nie tylko świątecznymi, ale na inne okazje również - bo czego bym nie wymyśliła, to on zawsze mało zadowolony jest, kiedyś przed urodzinami zrobiłam listę ponad 40 propozycji i żadna się nie podobała, wybredny jak cholera (aż dziwne, że żonę sobie wybrał ;-));

Yoanka

Rozwiązania
0
opiszę prezent świąteczny, jaki wymyśliłam w zeszłym roku - taki bardzo ciepły, tradycyjny, pachnący świętami:
cienki koszyczek pomalowany na złoto z długim uchem w środku wymościłam pachnącym siankiem (takim dla chomików ;-)), do tego włożyłam miód pitny z dwoma czarkami, trzy torebeczki po 10 dag kawy ziarnistej (czekoladowa, rumowa i zwykła), ręczny młynek do kawy, torebkę mieszanych suszonych owoców, paczke czekoladowych ciastek owsianych ze zdrowej zywnosci, cynamonowa swieczkę, ozdobę choinkową z wikliny zawiesilam na uchu koszyka. Całość zapakowałam w ogromny szeleszczący celafon i przewiązałam czerwoną wstążką.

nato

Miasto
irlandia
Rozwiązania
0
Sliczny prezent...moj maz chyba nie docenil by jego atrakcyjnosci;-)on z tych co wiecie:scyzoryk ratujacy zycie w ekstremalnych warunkach,profesjonalny bidon dla wedkarza,lina wspinaczkowa;-)kiedys kiedys swieczki.No chyba ze swieca mialaby metr dlugosci i szeroka byla to moglaby wrazenie zrobic.Ale ten pomys z kosszykiem pozycze dla przyjaciolki.Ona doceni!juz sie nie moge doczekac.ma przyjechac do mnie za tydzien,moze juz jej go dam(ja z tych niecierpliwych,az dziw ze urodzilam w 9mcu;-))

Żania7

mama kochanych urwisków
Miasto
Wielka Brytania
Rozwiązania
0
barszczyku super pomysł bo zawsze z prezentami mam kłopot, ale widze że nie ja jedna:tak:

joanko świetny prezent wymyśliłaś, ale mój mąż woli laterke z akumulatorem, narzędzia do samochodu lub inne jego zdaniem przydatne pierdoły, a prezent taki jak Ty zrobiłaś mężowi odgapie i zrobie przyjaciółce podobnie jak nato, ona na pewno bedzie zachwycona, bo tak jak ja cieszy się bardzo z prezentów zrobionych własnoręcznie choćby najdrobniejszych a nie kupionych w sklepie. W tamtym roku dostała wazon pomalowany farbami do szkła i była wniebowzięta:-D

juz mam pomysł ma prezent dla teściowej bo podobają się jej zestawy 16 częściowe talerze, filiżanki w kwadratowym kształcie, a zawsze mówi że kupi sobie i kupi ale coś jej to nie wchodzi więc my jej kupimy:-) tzn, ja mąż i córcia, od córci dziadkowie dostaną rączki odbite w masie solnej w ramkach (z datą i imieniem bo mają w tym roku wnuczkę z maja i wnuka z czerwca)
Co myślicie mogą być takie prezenty?

ana79

mamuśka ....
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
witajcie pomyslowe mamuśki:-) , prezent z odlewem nóżek lub rączek jest rewelacyjny, i chyba go podkradnę:tak:, myślałam też o artystycznym zdjęciu mojej pociechy w pięknej ramce, też chodzi mi po głowie koncepcja stworzenia albumu ze zdjęciami małego i pamiątkami , oczywiście to dla dziadków, ale dla reszty rodzinki nie mam pojęcia......:no:

nato

Miasto
irlandia
Rozwiązania
0
Zania7 popatrz tylko obie mamy Majeczki,i obie wkleilysmy zdjecia jesienno-parkowe....ale fajny zbieg okolicznosci;-)

nato

Miasto
irlandia
Rozwiązania
0
a propos wlasnorecznych prezentow,ide pomalowac sloiczki po papkach majkowych,nie wiem tylko do czego mozna je uzyc...ale lubie malowac na szkle,wiec zastanowie sie potem

Żania7

mama kochanych urwisków
Miasto
Wielka Brytania
Rozwiązania
0
Zania7 popatrz tylko obie mamy Majeczki,i obie wkleilysmy zdjecia jesienno-parkowe....ale fajny zbieg okolicznosci;-)
nato:-D a Twoja niunia to Maja czy Majka? Nasza to Maja, a co do słoiczków to mam taki pomysł że możesz później zrobic z nich albo świeczniki jak po małych słoiczkach, albo włożyć ususzone kwiatki :-)

reklama

nato

Miasto
irlandia
Rozwiązania
0
Zania7 Wpisane ma Maja,ale myslalam ze Majka to zdrobnienie...chyba ze to jak z Magda i Magdalena

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
ramari Czerwcowe archiwum 51
o!agulka Trzylatki 18
elva2 Wychowanie 85
dorkaw29 Niemowlaki 42

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry