reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

Wymyśliłam prezent (chyba dla siostrzenicy Tomka). Zrobię książkę kucharską, z przepisami wypróbowanymi, ciekawymi itp. Od razu mam pytanie, czy mogę dodać do niej wasze przepisy z wątku majówek w kuchni?

Dla znajomych dzieci kupuje misie z ikei (takiego jak Jasiowy Ybyb), tylko chcę uszyć im ubranka (jak znajdę chwilkę czasu...).

Kluliczek moim zdaniem przepisy które ja podałam jak masz ochote i smakowały możesz wydać w swojej książce kucharskiej:tak:, ale mam też prośbę jak bedziesz już sławna wspomnij o koleżankach z bb:-D
 
reklama
No pomysł Joanki tez mi sie podoba, ja jakaś chyba "skromna" jestem:zawstydzona/y: facet mi się pyta co chcę od Mikołaja a ja, że nic, może coś małemu bo on więcej potrzebuje, a jak ja się spytałam swojego faceta to on od razu tysiąc przykładów podał:szok:, grunt to się trzeba umieć rozpychać kurcze!!!!!:cool:
 
mój mąż na pytanie co by chciał dostać na świeta powiedział ze świety spokój i zdrowie dla córci to bedzie najlepszy prezent, więć postanowiłam kupić ramke na zdjęcie jakąś ładna i w niej umieścić napis świety spokój:-D, jeszcze sprawie mu inny prezent ale najpierw zobacze jego mine jak odpakuje ten:rofl2:
 
mój mąż na pytanie co by chciał dostać na świeta powiedział ze świety spokój i zdrowie dla córci to bedzie najlepszy prezent, więć postanowiłam kupić ramke na zdjęcie jakąś ładna i w niej umieścić napis świety spokój:-D, jeszcze sprawie mu inny prezent ale najpierw zobacze jego mine jak odpakuje ten:rofl2:


Żaniu super, ja muszę już na 6 coś myśleć bo tu większe święto niż 24, dla mnie nie oczywiście, ale muszę też tradycję faceta podtrzymywać, czyli muszę zawiesić na 6 grudnia skarpety na kominku mandarynki, marcepany, czekoladki dla Świętego Mikołaja i marchewkę dla jego konia a za to on przyniesie prezenty, małemu chyba leżaczek taki jak ja chcę a nie taki jak mi rodzice faceta ofiarowali:baffled:
 
Żaniu super, ja muszę już na 6 coś myśleć bo tu większe święto niż 24, dla mnie nie oczywiście, ale muszę też tradycję faceta podtrzymywać, czyli muszę zawiesić na 6 grudnia skarpety na kominku mandarynki, marcepany, czekoladki dla Świętego Mikołaja i marchewkę dla jego konia a za to on przyniesie prezenty, małemu chyba leżaczek taki jak ja chcę a nie taki jak mi rodzice faceta ofiarowali:baffled:

heheh fajnie mi tam ten pomysł ze skarpetką i darami dla Mikołaja sie podoba chyba sama zrobie też u nas na kominku:-D
 
A ja mam już kolejny prezent (pomysł) z głowy :-). gadałam z Bratankiem Tomka i on stwierdził, że jemu to lamborghini wystarczy. No to dostanie :evil:. No a przy okazji stwierdziłam, że mi intuicja zdechła, już nie wiem, kiedy nastolatek gada ze mną na serio, a kiedy podpuszcza...:no:
A ja z dzieciństwa pamiętam, ze na 6 to Mikołaj przynosił prezenty, a na Święta to gwiazdka. Przynajmniej sobie tak wytłumaczyłam, bo zawsze było "taka jedna noc, gdy mikołaj na swych saniach rozwozi prezenty" i jakoś mi to strasznie nie grało. A ja lubiłam mieć wyjaśnione :-p.
 
u mnie 06.12 Mikolaj przynosi prezenty (kladl je zawsze przy lozku...) a 24.12 Dzieciatko (czasem Aniolek) - przeciez Mikolaj nie moglby dwa razy przychodzic w prezentami w tym samym miesiacu :-D
 
u mnie 06.12 Mikolaj przynosi prezenty (kladl je zawsze przy lozku...) a 24.12 Dzieciatko (czasem Aniolek) - przeciez Mikolaj nie moglby dwa razy przychodzic w prezentami w tym samym miesiacu :-D

u mnie też Mikołaj przynosił 6 .12 prezenty w nocy jak dzieci spały wkradał się i obok łóżka zostawiał, a 24.12 preznty przynosił Gwiazdor od 1 gwiazdki na niebie:-)
 
reklama
Mężowi popsuła się komórka, więc kupiłam mu na imieniny nową. Zanim mi przyszła to naprawił sobie starą. Dałam mu nową, obejrzał, chwilę się pobawił a potem stwierdził, że nie chce mu się go uczyć i używa do starej :-( Przykro mi strasznie i smutno ale przecież to FACET dla niego wszystko jest ok :wściekła/y:
 
Do góry