reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

Wiecie ja to się strasznie ciesze że ida święta. Dawno już tak mnie nie cieszyły, To chyba dlatego że to będza pierwsze święta Rafałka. I ja już nie bede najmłodsza.
 
reklama
Mężowi popsuła się komórka, więc kupiłam mu na imieniny nową. Zanim mi przyszła to naprawił sobie starą. Dałam mu nową, obejrzał, chwilę się pobawił a potem stwierdził, że nie chce mu się go uczyć i używa do starej :-( Przykro mi strasznie i smutno ale przecież to FACET dla niego wszystko jest ok :wściekła/y:

gosiu chłop jak dziecko tylko trochę wyrośnięte
 
Gosiu mój tak samo zrobiłby;-).

A co do aury świątecznej nasciągałam wczorj światecznych piosenek i kolęd i już pamału nucę:sorry2:.
 
Kluliczku - ja tez z trudem sie oderwalam od tego warsztatu bo go ogladalam :-D Zastanawialam sie wlasnie miedzy ta sluchaweczka a warsztatem, no lae w koncu kupilam tansza sluchaweczke - w tej samej cenie co na Allegro jest w REALu ;-)
 
na Mikolaja kupilam:
bb* UCZONA SŁUCHAWECZKA * Fisher price * sklep (267097088) - Aukcje internetowe Allegro
Moim zdaniem bardzo fajne - literki, cyferki i w ogole :-D No, ale ja jestem nauczycielka wiec mam chyba lekkie skrzywienie ;-)
A na Boze Narodzenie jeszcze nie wiem.

fajna ta słuchaweczka :-) ja też jestem nauczycielką pracowałam w szkole specjalnej uczyłam klasy 1-3 a miałam 1-4 wychowawstwo:tak: też mam takie skrzywienie zawodowe już kupiłam córci na Mikołaja
KrainaZabawy.pl: Fisher-Price - Szczeniaczek - Uczniaczek K0422
 
reklama
ale teraz są super zabawki nie to co kiedyś choć swego ukachanego żółtego misia maiłam do 12 lat i czerwonego kapturka później zagineli w niewyjaśnionych okolicznościach pewnie to sprwaka mamy bo juz wcześniej zapowiadała ze trzeba się pozbyć tych starych gratów, za rękę jej nie złapałam ale mieszkałyśmy we 2 to nie mół byc nikt inny i akurat znikneły zabawki jak pojechałam na obóz dziwne jak to się mówi "dostały nogi i wyszły":baffled:


taki warsztat to kupię męza brata synkowi akurat bedzie miał 5 miesięcy na świeta to powinno się mu podobać
 
Do góry