reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

Dzięki dziewczyny. Tak sobie myślę że skorzystam z waszych rad i może jakąś piżamke jej kupię to się zawsze przyda, a jak nie to coś z pachnidełek. A i do H&M nie mam tak daleko to może wyskoczymy w niedzielę. Grę komputerową kupiliśmy jej w tamtym roku więc odpada.

A co do prezentów dla naszych szkrabów, któraś pisała o tych klockach
KOLEJKA ELEKTRYCZNA KLOCKI ponad 100 elem 148cm (499789183) - Aukcje internetowe Allegro
warto je kupić zamiast dupl?. Bo zastanawiam się nad klejką własnie tą wyżej albo tą
NOWE Lego DUPLO 5608 ZESTAW STARTOWY (504445946) - Aukcje internetowe Allegro
Jak myślicie którą wziąc???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szerlock szulkałam troche ale masz racje nigdzie tego już nie ma:no: u nas też nie bo to "made in Słowenia":dry: i tu nie sprowadzają:dry::baffled:.
 
Dzis jestem nieco bardziej szczesliwa:tak:, bo udalo sie nam kupic prezent dla chrześniaka męża (3 latka), jest nim tablica
TABLICA MAGNETYCZNA DISNEY PRINCESS najtaniej!!! (503090804) - Aukcje internetowe Allegro

taka jak ta, tylko w wersji dla chlopcow, czyli w niebieskim kolorze i z jakims tam ludzikiem z bajki.
Dodam, ze w Auchanie dalismy za nia 109 zł a na Allegro jak widać.

Byla jeszcze inna, dokładnie taka
2 w 1_TABLICA MAGNETYCZNA I KREDOWA ______+LITERKI (497911536) - Aukcje internetowe Allegro

w Auchanie też za jakies 110 zł.

Ciekawe czy to przed swietami tak ceny podskoczyły czy zawsze taka przebitka była?:baffled:

Dla naszego smyka po czesci tez wymyśliłam, tzn. złożylam zamowienie u moich rodzicow. Kupią mu pojemnik na zabawki
CHOMIK POJEMNIK NA ZABAWKI Z KÓŁKAMI + POKRYWA (501010820) - Aukcje internetowe Allegro, bo synek ma u nich full zabawek, ktore nie mają swojego miejsca, do tego duzy zestaw drewnianych klocow, bo mały wykazuje jako takie zainteresowanie budowaniem, wiec bedzie mial sie czym u nich bawić i moze jakąś książeczkę.

Teściowa wczoraj zagadywala mnie o rozne zabawki co to jej propoowali w Smyku i chyba najlepszą z propozyji byl garaż wielopoziomowy.

My nadal nie jestesmy zedycowani co to mu kupic. A do tego doszla kolejna ewentualność, taki stolik
STOLIK SPIDERMAN BIURKO TABLICA (501350251) - Aukcje internetowe Allegro,
oczywiscie w Auchanie takiej o ile dobrze pamietam to 98 zł.
Bede wdzieczna za opinie, czy w miare dobry pomysł z tym stolikiem.
 
My dla Zuzi kupiliśmy wiadukt Wadera
WADER Kid Car zestaw Wiadukt 5,6 m 51660 - zdjęcia produktu

ale ja dałam du..y bo kupiłam w sklepie, a na allegro za 59zł, a w sklepie 95 zł :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: głupia ja jak nie wiem co ...:-(

Moja mama chce kupić stolik i krzesełko Mamut z Ikei

a teściowe wraz z matką chrzestną kupili Zuzce bobaska z gadżetami i jakiś wypasiony wózek :dry::blink:

Moja babcia z dziadkiem kupują dla Zuzi zabawkę Noddego, którego moja Zuzia wprost uwielbia (miałyśmy już takiego, ale go zgubiła mała Zu), w domu został tylko taki maly, ale on już za malutki
W ogóle Zuzia ma fioła na punkcie Noddego od jakiś 6-8 mc?!!!
Płyty Cd z muzyka
bajki z Noddym
teledyski z Noddym
kubek i talerz z Noddym
koszulka z Noddym
...
wszystko tylko Noddy!:-D


szerlock- kompletnie nigdzie nie widziałam takiej maszyny :-( przykro mi, ale Ci nie pomogę!:baffled:

kinga- stolik spidermana, na pewno się spodoba :tak:kolorowy, taki pełen urozmaiceń :-)
co do pojemnika na zabawki: w Tesco ( jeżeli masz gdzieś w pobliżu) są prawie, że identyczne i kosztują coś ok.39 zł jak dobrze pamiętam, a tu dodaj jeszcze koszty przesyłki ...
 
Gaal - no to Zu dostanie bardzo podobny prezent to Janciowego :-)

Od moich rodzicow Jas dostanie znikopis, ksiazki i cos tam jeszcze. Od tesciow dostal samochod zdanie sterowany, choc traktujemy go jako normalny samochod bo ja nie umialabym tym sterowac :-D Jas tym bardziej... :-D

Co do stolika i krzeselka to mam zamiar kupic drewniane sosnowe ale to po swietach dopiero zamowie.
STOLIK + KRZESEŁKO DLA STARSZAKA LAKIEROWANE (500111636) - Aukcje internetowe Allegro
Choc jeszcze sie zastanawiam jakie dokladnie by to mialo byc - moze jednak w jakims kolorze...
 
Witam:-)
Ja kupilam moim dziewczynkom krzeselko uczydelko-fisher price(jedno na wspole) do tego jednej gasienice gawedziarke-fisher price a drugiej ksiazeczke rymowanke- fisher price
A starszemu synkowi kupilam tego pajaka Boogi co sam rysuje i piaskoline-podwodny swiat
Mojemu chrzesniakowi natomiast kupilam fajnego laptopa
 
no nic juz nie bede szukala tej maszyny, kupie w przyszlym roku:tak:. teraz musze wymyslic cos innego. moze macie jakies pomysly dla 4 letniej dziewczynki? dodam, ze ona cieszy sie bardzo krotko, szybko sie nudzi, ma malego brata - wiec male elementy musze sobie darowac. myslalam o zegarku taki jakims barbie czy cos, ale to po prostu tak do ponoszenia, bo za mala, zeby sie juz poznala na czasie:tak:. fajne tez klocki lego creator w rozowym pudelku, ale wlasnie - male elementy. wiec mam w glowie pustke.

u nas fioł na punkcie boba budowniczego i jego sprzetu. takze nawet rajstopki z bobem mamy:tak:
 
Szerlock- a może dla takiej dziewczynki
Kasa z czytnikiem i wagą, Brimarex | Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat | Zabawki dla dzieci w Miluch.pl
Kasa z kalkulatorem, Interkobo | Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat | Zabawki dla dzieci w Miluch.pl
Kasa z wyświetlaczem i wagą, Brimarex | Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat | Zabawki dla dzieci w Miluch.pl
Smoby - Kasa Sklepowa 022950 - Gospodarstwo domowe, sklep - Zabawki dla dzieci - Kraina Zabawy
My Little Pony - Kucyk na skuterze na pilota 64068 - My Little Pony - Zabawki seryjne - Zabawki dla dzieci - Kraina Zabawy
Littlest Pet Shop - Piórnik 65480 - Littlest Pet Shop - Zabawki seryjne - Zabawki dla dzieci - Kraina Zabawy
Polly Pocket - Zakręcone Piruety Lila L9812 - Polly Pocket - Lalki - Zabawki dla dzieci - Kraina Zabawy
Bratz Sportowe - Cloe Łyżwiarka 354567 - Bratz - BRATZ - Lalki - Zabawki dla dzieci - Kraina Zabawy
Zabawka edukacyjna - KASA SKLEPOWA Early Learning Centre: - Ubranka, Zabawki, Wózki dla dzieci - Gumtree Warszawa

Fifi: niezapomniana chatka z akcesoriami - 15 el. 80209, Epee / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Zestaw do malowania i czesania Blondynka 24517, Interkobo / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Pralka na baterie zestaw do prasowania 34282, Interkobo / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Kuchenka z akcesoriami Cool Cook 2637, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Fifi: zestaw prac domowych dla dziewczynki, 80212, Epee / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Kuchenka Barbecue z akcesoriami 585, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Sklepik z wózkiem na zakupy 1727, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Kuchenka ceramiczna z odgłosami gotowania i akcesoriami 33818, Interkobo / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Zestaw kucharza w wiaderku 33758, Interkobo / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
Zestaw śniadaniowy z odgłosami gotowania 33821, Interkobo / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci


:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry