reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

Ja kupiłam dzisiaj synkowi płytę konstrukcyjna duplo. Poniewaz jest jeszcze mały to od razu mu ją dałam. Kurcze taki kawalek plastiku a kosztuje 40zł! Ale warto było, ja buduję, synuś sie z ochotą przyłacza, wiec oboje mamy radochę :-) No i wreszcie jest gdzie poukładac plotki, krzesełka i kwiatuszki z kolejki i farmy, którą dostał.
Aletko odnosnie klocków Jixin to mielismy pecha, bo od razu ułamał sie dzyndzelek od zamykania okna, no i te nakladki na wagoniki słabo sie trzymaja, u ciebie tez tak jest? Poza tym zestaw jest fajny, a synus dzis juz sie odważył sam załączyć kolejke, bo wcześniej jej się bał.
A co do prezentów dla naszych szkrabów, któraś pisała o tych klockach
KOLEJKA ELEKTRYCZNA KLOCKI ponad 100 elem 148cm (499789183) - Aukcje internetowe Allegro
warto je kupić zamiast dupl?. Bo zastanawiam się nad klejką własnie tą wyżej albo tą
NOWE Lego DUPLO 5608 ZESTAW STARTOWY (504445946) - Aukcje internetowe Allegro
Jak myślicie którą wziąc???
Evvula my od soboty mamy tę pierwszą tylko zestaw Interesting farm (troche mniej klocków, ale tak samo duzy tor ze zwrotnicą). Kolejka fajnie jeździ, tak jak wyżej pisałam mam zastrzezenia do żółtych nakładek na wagoniki, które za łatwo się zdejmują, no i ogólnie widać, że klocki sa wykonane z gorszego plastiku (mniej elastycznego, wiec też bardziej podatnego na pękniecia). No ale niektóre elementy tak jak płotek jest akurat porównywalny z Duplo. A ogólnie patrząc na wyposażenie zestawu Duplo i tak kupiłabym pewnie Jixin. Aha, ja ten najwiekszy zestaw widziałam na allegro za 75 zł, wczesniej dawałam linki na tego sprzedawcę.

MamoQ fajna ta smieciarka, synus w sobote chyba taka dostanie od chrzestnej (albo betoniarkę, zamiatarkę) a ta poczta jest super!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A pies nam dziś pogryzł listonosza z poczty:-( muszę go dokupić:sorry2: na szczeście już na allegro znalazłam;-)

Śmieciarka bardzo fajna Ewitko tylko wydawała mi sie wieksza na rysunku a w rzeczywistosci okazała sie mniejsza:dry: no i ja za smieciarke plus pocztę dałam tylko 20 e:-)
 
Gall poprosze taki zestaw dla chłopców. Myslę ze nie tylko ja bym była wdzięczna:-)

A z tym listonoszem to i ja myslałam że takiego żywego dopiero jak doczytałam "dokupić" to załapałam.

Kolejki dla rafcia nie zamówiłam dalej. Ewitko dzięki za info. Zastanawiam sie jeszcze nad drewniana.
KOLEJKA DREWNIANA Heros (502505148) - Aukcje internetowe Allegro
KOLEJKA DREWNIANA Trenino ***PROMOCJA*** (497741190) - Aukcje internetowe Allegro
VOILA - SUPER POCIĄG DREWNIANY, KOLEJKA - 54cm!! (503156575) - Aukcje internetowe Allegro
DREWNIANY SKŁADANY POCIĄG - KOLEJKA (501901928) - Aukcje internetowe Allegro
BRIO-DREWNIANA KOLEJKA JEDYNA NA ALLEGRO PROMOCJA! (500034851) - Aukcje internetowe Allegro
na ta to chyba jeszcze za mały
DREWNIANA KOLEJKA 94 ELEMENTY KLOCKI (489012517) - Aukcje internetowe Allegro

Oj zgłupiałam już totalnie.
 
Przed chwilą wcięło mi posta:angry:

MamoQ jak przeczytałam, że pies pogryzł listonosza... to ciarki po mnie przeszły:szok: Dopiero później doczytałam, że o klocki chodzi:-D


O matko ale dałam tymm komentarzem:-D muszę bardziej precyzować swoje myśłi bo Kasro się denerwować przecież nie może;-):-D
 
Ewula, ja nie wiem, czy teraz znajdę coś sensownego, ale wklejam co mi wpadnie w oko ;-)
Konsola kierownicy z dźwiękami, Noddy / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Warsztat z narzędziami L4885, Fisher Price / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Garaż Abrick 3171, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Zestaw dróg i szyn L0425, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Wóz strażacki Little People L3940 , Fisher Price / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Wesoły samolot Little People J0895, Fisher Price / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Jeżdżący pociąg ze zwierzątkami 33940, My Baby / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

ZOO pełne niespodzianek Little People L9503, Fisher Price / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Pyłek - gadający odkurzacz, 06715, Playskool / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Czarodziejski domek układanka 23522, My Baby / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Moja pierwsza drewniana kolejka BK2016, Boikido / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Mój pierwszy znikopis 271, Sassy / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Auto ciężarowe z klockami L7194 Little People Builders, Fisher Price / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Potrójna zjeżdżalnia 08189, Playskool Tonka / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Wyścigi 1181 Disney, Mega Bloks / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Noddy - Samochód Noddiego 18cm jedzie i trąbi / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Zestaw sportowy dla maluchów 1623, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Muzyczny stolik drewniany BK5001, Boikido / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Piramidka kuleczki BK-3015-Z, Boikido / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Skrzynka L1609, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Klocki w pojemniku 100el. Abrick 1465, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Klocki w plastikowym krzesełku 50szt. Abrick 1442, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Klocki w torbie 250szt. Abrick 857, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Stoliczek z kolockami do budowania i taboretem 1585 Abrick, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Mój piracki statek 563 Block Buddies, Mega Bloks / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Piracki statek Kubusia Puchatka 1362 Disney, Mega Bloks / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Ogród zoologiczny Abrick 3161, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Latarka zwierzak Lew L0208, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Młoteczek 152B, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Bębenek L0933, Little Tikes / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Traktor odpychacz z przyczepka i akcesoriami 338, Ecoiffier / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

Tomy Tomek i Przyjaciele - Pociąg Tomek 7440 - TOMY - Pociągi, wagony i pojazdy - Kolejka Tomy - Kolejki - Zabawki dla dzieci - Kraina Zabawy

Zabawkarnia - drewniane kolejki, zabawki edukacyjne, gry, ciuchcie

Zabawkarnia - drewniane kolejki, zabawki edukacyjne, gry, ciuchcie

Zabawkarnia - drewniane kolejki, zabawki edukacyjne, gry, ciuchcie
:-):-)

Drewniana kolejka Mimi, 18 elem.

Drewniana kolejka Mimi, 32 elem.
 
i w koncu stwerdzilam, ze w tym roku nie bedzie zabawek, wiec kupilam takie cos:

POZYTYWKA-SZKATUŁKA - RÓŻOWY ELFIK (504766985) - Aukcje internetowe Allegro

i wygralam licytacje slodziutkich paputkow mothercare. takze juz mam prezent:-D

jakby ktoras byla zainteresowana takim koszem - jest niebieski i rozowy, sa sliczne, ale normalnie drogo kosztuja a tu jeszcze przesylka gratis:

**KOSZ NA ZABAWKI KWIATKI ** Sassy ** PROMOCJA ** (486757578) - Aukcje internetowe Allegro

ja tez myslalam, ze czlowiek - listonosz pozarty przez psa :rofl2:
 
Wysyłam Tomka do reala, ale niestety dopiero teraz :-(. Rodziców nie ma, a ja wolę sama z rozrabiaka nie zostawac. Nie wpadłam na to by posłac Tomka w czasie drzemki Jankowej :baffled:.

Co do żaby na zabawki kapielowe, to niestety nie da jej się bezinwazyjnie rozpakowac, wiec obejrze dopiero przy otwieraniu prezentu.

U nas znowu Tomek dostaje najwiecej paczuszek, cos tu nie tak! A najlepsze że to ja mu prezenty kupuje...
 
reklama
my byliśmy w realu, generalnie jak za komuny - na półkach z zabawkami już mało co było...
Oczywiście wydałam tyle kasy że mam w portfelu 3 zł i musiałam zapłacić kartą kredytową bo na normalnej kasy zabrakło:szok::wściekła/y:
trochę wściekła jestem na siebie że znów obkupiłam Kacpra w multum zabawek. Od dziś dość, bo u mnie to choroba się już robi:(:zawstydzona/y::-(
 
Do góry