reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

Nasz Michas jutro kończy 2 latka:-). ale imprezka będzie w sobotę po południu. Skończyło sie na tym, ze będzie regularna impreza z obiadem i tym podobne. My z mężem chcieliśmy taką skromna (bo tylko na taka nas stać) z tortem i innymi słodkościami ale teściowa ustaliła inaczej a ze u niej mieszkamy to nic do gadania nie mamy:no:. Niby wszystko jest ok ale... czasem teściowka ma zły dzień i wtedy wypomni każdą "pomoc" czy każda złotówkę która nas wsparła.

A co do prezentów bo rzeczowo będzie skromnie, bo małe drobiazgi synek dostanie od dziadka i od chrzestnego no i my może szarpniemy sie na jaką książkę, reszta to kasa, która bardzo sie przyda. A chrzestny w niedalekiej przyszłości umebluje małemu pokoik, wiec jest szansa ze choć synek wprowadzi sie do w pełni dokończonego "swojego" nowego mieszkanka.
Dobrze miec chrzestnego kawalera:-D
Choc mamy nadzieje ze niedługo trawi mu sie jakaś wartościowa panna:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kinga - niewazne jak kosztowne sa prezenty dawane - wazne jest serce oakzywane danej osobie, a tego chyba Michalkowi nie brakuje :tak::tak:

Tesciowej to wspolczuej i trzymam kciuk izebyscie jak najszybciej bylo "na swoim"...;-)
 
:-)
kolejny rok za nami
w ramach prezentu byl gril dla rodziców i tych ktorzy chcieli wpasc... tylko na basenik bylo za zimno zeby na dzialce go rozkladac :-( w prezencie dostal od nas motorek na akumulator ( ktory maż wział jako zaplata w naturze zamiast premi ktorej nie mogl sie doczekac :-( ) motor super jak dla mlodego, tragedia jak trzeba bylo isc do domu...a tak to bez szumu, wieksza impreze na 3 urodziny zrobimy a potem pewnie na 5 :-)
a na dzien dziecka(z opoznieniem) bedzie wypad do sianożętów na tydzien,
tam i tak nie obedzie sie bez kupowania drobiazgow :-)
 
Ostatnia edycja:
ja tak, ale nie mogę powiedzieć, ze mnie cieszy ta cala mania prezentowa :sorry:

Dla dziecka kupimy chyba takie samochodowe łóżko, a co z resztą pojęcia nie mam :no:
 
o jeszcze wiem co mamie kupie szlafrok ciepły bo mówiła ze by się jej przydał ale zawsze kasę na coś innego wyda niż dla siebie
teściowej kupie książkę bo ona lubi czytać i jakąś bluzkę bo ona sobie nie kupi bo ma wszystko "dobre" mające 40 lat a bo teraz to wszystko drogie tak mówi. Szwagierce jakieś kolczyki i łańcuszek z zawieszka i słodycze oraz perfum.
mojej Babci sweter i ładna apaszkę
najgorzej to nie wiem co dzieciom mam kupić:(((((i teściowi:((

chyba ze wpadniecie na lepsze pomysły to zgapie;)
 
Ja mam kilka typow, ale chętnie dowiedziałabym sie co kupują inni... moze cos zmałpuje;:-D

Zainteresowania mojego syna krążą wokół 3 rzeczy: odkurzacze i odkurzanie, pojazdy typu kopara, betoniara, śmieciara itd oraz kuchnia i gotowanie:-).

Kuchnia http://allegro.pl/item813680699_kuchnia_z_2_stolikami_i_akcesoriam_hit_cenowy.html (mniej wiecej tego typu)
juz czeka u chrzestnego - ale to na mikolajki.

My z okazji mikołajek wybierzemy sie do centrum zabaw, oczywiście odpowiednio wcześniej bo podejrzewam ze tego dnia to może byc tam tłoczno.

Co do prezentów na święta to myślalam nad piaskoliną
http://allegro.pl/item809476292_piaskolina_moon_sand_budowa_cobi_70946.html
lub http://allegro.pl/item809477711_piaskolina_moon_sand_plac_budowy_cobi_71002.html

jakies organki http://allegro.pl/item808811872_przenosne_elektroniczne_organy_dla_malego_dj.html

moze Lego Doplo np. betoniara
 
Ostatnia edycja:
reklama
hj kinga to mamy małeych gosposi :-) bo michal tez uwielbie odkurzacze i garkowanie, przebojem przez jakis czas byl Bob budowniczy wiec koparki betoniarki jak najbardziej mu sie podobaja ale przebojem jest straż pożarna, która niesie pomoc i gasi sikawka pożary. wlasnie szukam jakigos wozu strażackiego w ktorym mozna duzo szczegolow otworzyc wcisnac, rozsunąć z powodu przeprowadzki doroslym kupie tylko symboliczne drobiazgi, wazne ze to beda pierwsze naprawde spokojne swieta :-) malo takich pamietam ,,,
 
Do góry