reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

barszczyk

Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Luty 2007
Postów
717
Miasto
Lubuskie
pomyślałam sobie, że w tym roku będę miała łatwiej z wyborem prezentów bo mam was :-D:-D jak każda rzuci jakimś pomysłem to pewnie się coś znajdzie a co roku sprawia mi to dużżżżżyyyyy kłopot :zawstydzona/y:
nie chcę szukać postów na innych watkach więc myślę że taki wątek się przyda ;-)
 
reklama
jak dla mnie super wątek - ja zawsze mam problem z prezentami dla mojego męża i to nie tylko świątecznymi, ale na inne okazje również - bo czego bym nie wymyśliła, to on zawsze mało zadowolony jest, kiedyś przed urodzinami zrobiłam listę ponad 40 propozycji i żadna się nie podobała, wybredny jak cholera (aż dziwne, że żonę sobie wybrał ;-));
 
opiszę prezent świąteczny, jaki wymyśliłam w zeszłym roku - taki bardzo ciepły, tradycyjny, pachnący świętami:
cienki koszyczek pomalowany na złoto z długim uchem w środku wymościłam pachnącym siankiem (takim dla chomików ;-)), do tego włożyłam miód pitny z dwoma czarkami, trzy torebeczki po 10 dag kawy ziarnistej (czekoladowa, rumowa i zwykła), ręczny młynek do kawy, torebkę mieszanych suszonych owoców, paczke czekoladowych ciastek owsianych ze zdrowej zywnosci, cynamonowa swieczkę, ozdobę choinkową z wikliny zawiesilam na uchu koszyka. Całość zapakowałam w ogromny szeleszczący celafon i przewiązałam czerwoną wstążką.
 
Sliczny prezent...moj maz chyba nie docenil by jego atrakcyjnosci;-)on z tych co wiecie:scyzoryk ratujacy zycie w ekstremalnych warunkach,profesjonalny bidon dla wedkarza,lina wspinaczkowa;-)kiedys kiedys swieczki.No chyba ze swieca mialaby metr dlugosci i szeroka byla to moglaby wrazenie zrobic.Ale ten pomys z kosszykiem pozycze dla przyjaciolki.Ona doceni!juz sie nie moge doczekac.ma przyjechac do mnie za tydzien,moze juz jej go dam(ja z tych niecierpliwych,az dziw ze urodzilam w 9mcu;-))

IMG_0107.jpg
 
barszczyku super pomysł bo zawsze z prezentami mam kłopot, ale widze że nie ja jedna:tak:

joanko świetny prezent wymyśliłaś, ale mój mąż woli laterke z akumulatorem, narzędzia do samochodu lub inne jego zdaniem przydatne pierdoły, a prezent taki jak Ty zrobiłaś mężowi odgapie i zrobie przyjaciółce podobnie jak nato, ona na pewno bedzie zachwycona, bo tak jak ja cieszy się bardzo z prezentów zrobionych własnoręcznie choćby najdrobniejszych a nie kupionych w sklepie. W tamtym roku dostała wazon pomalowany farbami do szkła i była wniebowzięta:-D

juz mam pomysł ma prezent dla teściowej bo podobają się jej zestawy 16 częściowe talerze, filiżanki w kwadratowym kształcie, a zawsze mówi że kupi sobie i kupi ale coś jej to nie wchodzi więc my jej kupimy:-) tzn, ja mąż i córcia, od córci dziadkowie dostaną rączki odbite w masie solnej w ramkach (z datą i imieniem bo mają w tym roku wnuczkę z maja i wnuka z czerwca)
Co myślicie mogą być takie prezenty?

4znb9cz.jpg
 
witajcie pomyslowe mamuśki:-) , prezent z odlewem nóżek lub rączek jest rewelacyjny, i chyba go podkradnę:tak:, myślałam też o artystycznym zdjęciu mojej pociechy w pięknej ramce, też chodzi mi po głowie koncepcja stworzenia albumu ze zdjęciami małego i pamiątkami , oczywiście to dla dziadków, ale dla reszty rodzinki nie mam pojęcia......:no:
 
Zania7 popatrz tylko obie mamy Majeczki,i obie wkleilysmy zdjecia jesienno-parkowe....ale fajny zbieg okolicznosci;-)
 
a propos wlasnorecznych prezentow,ide pomalowac sloiczki po papkach majkowych,nie wiem tylko do czego mozna je uzyc...ale lubie malowac na szkle,wiec zastanowie sie potem

IMG_0108.jpg
 
Zania7 popatrz tylko obie mamy Majeczki,i obie wkleilysmy zdjecia jesienno-parkowe....ale fajny zbieg okolicznosci;-)

nato:-D a Twoja niunia to Maja czy Majka? Nasza to Maja, a co do słoiczków to mam taki pomysł że możesz później zrobic z nich albo świeczniki jak po małych słoiczkach, albo włożyć ususzone kwiatki :-)
 
reklama
Do góry