reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta prezenty 🎄🎁

MamaNikodema805

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
28
Hejka ;* ja z takim pytaniem, kompletnie nie wiem 🤷‍♀️ jaki prezent kupić swojemu synowi na święta 👩‍👦🤷‍♀️ co prawda ma już 7 miesięcy ale kompletnie nic mi nie przychodzi do głowy 😫 pomożecie? 🤗
 
reklama
Ja kupuiłam na święta mojej córeczce (10 miesięcy) tablet- zabawka interaktywna. Ogólnie z zabawek interaktywnych jest duży wybór i to fajny prezent. Teraz na mikołajki dostała stolik edukacyjny i basen z kulkami- oba prezenty trafione i mała z kulek nie chce wyjść :)
 
W nocy z 5 na 6 grudnia zostawiamy skarpety przy łóżku i czekamy na małego Mikołaja. Do tych skarpet wkładamy wieczorem listy do Świętego Mikołaja które zabiera mały Mikołaj i zostawia drobiazgi. W nocy z 24 na 25 grudnia zostawiamy dużemu Sw Mikołajowi mleko lub kakao. I kilka pierniczkow. Oraz marchewkę dla Rudolfa. A rano pod choinką znajdują prezenty. Poza tym elfy dzieciom robią kalendarz adwentowy.

No i w tym roku zastanawiam się nad rodzinną sesją zdjęciową :) Widziałam świetne ubrania dla dziewczynek na sesję w tym sklepie.
 
Ostatnia edycja:
Hejka ;* ja z takim pytaniem, kompletnie nie wiem 🤷‍♀️ jaki prezent kupić swojemu synowi na święta 👩‍👦🤷‍♀️ co prawda ma już 7 miesięcy ale kompletnie nic mi nie przychodzi do głowy 😫 pomożecie? 🤗
Garnuszek na klocuszek jest bardzo fajny, może być też jakaś konsola interaktywna. Moje dziecko ma taką (8 miesiąc nam idzie) , a że uwielbia leżeć na brzuchu to w takiej właśnie pozycji się nią bawi.
 
reklama
reklama
Zwykle jako dorośli dajemy sobie dość praktyczne prezenty. Dla dzieci oczywiśćie zabawki, ale wczesniej pytamy się rodziców co ich dzieciaki chciałyby dostać w prezencie. Dochodzimy do wniosku, ze rodzice lepiej wiedzą i znają swoje dzieci.
Dobry pomysł z prezentami dla dzieci. Każde lubi się bawić trochę czymś innym i nie ma "uniwersalnych" prezentów dla dzieci. Tak jak i dla dorosłych.
 
Do góry