reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

O jaki fajowy watek:)
Ja tez czekam juz na swieta:) I na galabki z grzybami...mniaaam! Poza tym jest jeszcze oczywiscie barszczyk bialy, pierogi, karp i rybka po gracku, sledzik, serniczek z brzoskwiniami, makowiec hmmm i co tam jeszcze...?:) Pysznosci:)
A choinka bedzie duza i kolorowa:) Pewnie ze wzgledu na Olenke postawimy ja na tarsie (mamy taki maly oszklony). Ale to sie jeszcze zobaczy:)

Polusia ale zdolniachy! szopka sliczna!
 
reklama
:-):-)
Pozwoliłam sobie odgapić brzydko wątek od styczniówek. A co :-D
Dziewczyny do Świąt jeszcze troszkę zostało ale czas szybko leci.
Jak przygotowujecie się na Święta. Macie już jakieś propozycje dla maluchów na prezenty.
Co robicie za ciacha itd :)
Marciaa, Ty kserokopiarko! :-D A mogłam prawa autorskie zastrzec. :-D Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych świątecznych pomysłów.
 
polusia a gdzie ty kupujesz te plastikowe bombki, moze gdzies w marketach beda :) tylko ja nie bardzo mam czas na latanie po sklepach :( a moze sie jeszcze pojawia na allegro
 
O jeju ale fajny wątek dzięki MArcia odrazu mi sie klimaciki udzielil.

U nas na swieta musi byc tona tradycyjnych slaskich makówek,zupa fasolowa,grzybowa barszcz z uszkami piernik,sernik,karp oczywiscie kapusta z grochem i krzybami mhmhmhmhm.

CO do choinek my teraz nie mamy miejsca niestety na choinke ale taka mala na pewno bedzie.

Co do prezentów to dla Jasia na pewno cos interaktywnego i grajacego moze ten szczeniaczek uczniaczek.Bo pchacz mamy konia na biergunach tez,ta zyrafe na kulki,i nawet basen z pileczkami wszystko podostawalismy i nic dziecku kupic nie moge haha:p

DLa R kupie chyba jakąs mapę dobra znaczy atlas drogowy,albo dobry nóż kucharski.Z nim nie mam problemów.

A dla innych to cos sie wymysli:)

Aha POlusia ale masz zdolną rodzinkę!
 
reklama
Do góry