reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Swieta, Swieta, Swieta: BOZE NARODZENIE I WIELKANOC

reklama
w tym roku postanowiłam ze ozdoby na choinke bedziemy robiły same z Julcią tu sa linki do naprawde prostych i fajnych pomysłów :)
Jak zrobić papierową bombkę? - porady tipy.pl
Jak zrobić bombkę z pasków papieru? - porady tipy.pl
Jak zrobić papierowe serduszka - ozdoby choinkowe? - porady tipy.pl
Jak zrobić wiszące serduszka vintage? - porady tipy.pl
oczywiscie zasusze pomarancza i powiesze jeszcze kupne ciasteczka takie z dziurka

moze jeszcze ktos ma fajne pomysły - na pierniczki juz mi czasu nie starczy :/
 
kolezanka zrobila lancuchy z kolorowego papieru, ale byly dodatkowo wyciete specjalnymi nozyczkami z falista koncowka i maja brzegi, jak karbowane frytki.

ja mam ksiazke z pomyslami do robotek recznych i tez zrobimy z niunka ozdoby na stol
 
kolezanka zrobila lancuchy z kolorowego papieru, ale byly dodatkowo wyciete specjalnymi nozyczkami z falista koncowka i maja brzegi, jak karbowane frytki.

ja mam ksiazke z pomyslami do robotek recznych i tez zrobimy z niunka ozdoby na stol
to podziel sie pomysłami bo ja to juz bede startowac z robutkami zeby do Świąt zdążyć
nuska swietne te makaronowe aniołki :))
 
reklama
Asiek, ale fajowe! ta butelka mi sie bardzo podoba! musze zakupic zloty spray i tasme samoprzyelpna


chcialam zeskanowac strony z tej ksiazki i wkleic, ale ona ma duzy format i na brzegach nie widac wyraznie tesktu ani rysunkow:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry