reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

święta święta święta :)

reklama
Ja robię gwiazdki ze wstążki
gwiazdki.jpggwiazdki 2.jpg
 

Załączniki

  • gwiazdki.jpg
    gwiazdki.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 217
  • gwiazdki 2.jpg
    gwiazdki 2.jpg
    6,4 KB · Wyświetleń: 205
Ja w zeszłym roku po raz pierwszy robiłam ozdoby z młodymi. Kupiłam na allegro takie duże kule styropianowe. Ozdabiałysmy je filcem, cekinami, tasiemkami, brokatem... czym tylko się dało. Wyszły super, jak będę na kompie to wkleję linka z przykładowymi.

W ogóle super wątek, na pewno wykorzystam wasze pomysły.
 
Ostatnia edycja:
Ja w zeszłym roku robiłam bombki ze sznurka (nawijane z klejem na balon) - wyszły super, ale nie przetrwały do tego roku.
Zobaczymy czy w tym roku cokolwiek będę robić, bo mój mężu sprowadził przecudne ozdoby z Holandii i chyba skupię się na gotowaniu przede wszystkim - bo nic nie zastąpi domowej kuchni ;)
W sobotę biorę się za pierogi - tura pierwsza, no i wątpię żeby zostało im się do świąt... :p
 
Świetny temat ! bardzo napewno Nas wszystkie zainspiruje - jak tylko coś znajde ciekawego w najblizszym czasie to z chęcią się podziele :tak:
W tej chwili juz kradne pomysl ze sznurkiem z klejem na balonikach - świetne, moze nawet takie zrobione kule fajnie by było czyms podswietlic np. w szklanych dzbanach albo luźno rozproszone na komodzie czy parapecie :)
 
reklama
Ja oprócz bombek ze sznurka i szydełkowych ozdób zawsze susze pomarańcze i cytryny :) a w tym roku musze jeszcze coś wymyślić dla 3 latka co by frajdę miał
 
Do góry