reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Swieta swieta...

reklama

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego,
życia zabawnego, w jaja bogatego
i w ogóle wszystkiego kurczę najlepszego
 
Ja też już Wam złożę życzenia Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, smacznego jajka i mokrego Dyngusa

A to dlatego, że my już jutro wybieramy się do moich rodziców i zostaniemy tam do poniedziałku. Idziemy na łatwiznę, bo w domu, nie chce mi się nigdy tyle szykować dla dwóch osób. :)
 
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa (moze niekoniecznie bardzo mokrego, bo pogoda taka sobie, a w naszym przypadku przeziebienie nie byloby wskazane) :)
a także odpoczynku w rodzinnym gronie!


A ja jutro mam dzien wolny tylko - niedziele i poniedzialek spedze w pracy :(
 
zajczeknawielkanoc9uw.gif
Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła,
a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty!​

Wesołych Świąt Wielkiej nocy życzy Dominika z Rodzinką​
 
o, a ja bezczelnie podłączę się pod Wasze życzenia, bo nigdy nie byłam dobra w ich składaniu ;)

Życzę Wam tego wszystkiego, czego byście same sobie życzyły
 
 
   Życzę Wam cudownych, ciepłych, domowych Świąt Wielkanocnych! Niech Wiara, Nadzieja i Miłość nigdy Was nie opuszczają  :) a maleństwa w brzuchach będą zawsze źródłem szczęścia.
 
reklama
Chrystus Zmartwychwstal!


Wszelkiech błogosławieństw od Zmartwychwstałego Jezusa na święta i na później.

Życzę Wam zdrówka

Joanna z Rodzinką
 
Do góry