reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

święta !!! tuż tuż !!!

joasia89

Mamusia Kamilusia :****
Dołączył(a)
3 Listopad 2009
Postów
835
Miasto
Łódź
czyli dzielmy sie tym co ze swietami zwiazane .. odczucia , tradycje , pezenty radosci troszke zadumy :) ... czyli watek swiateczny :)):-D
 
reklama
Wreszcie spadł śnieg- mój najmłodszy synek , odkąd usłyszał że jest zima , jęczał o śnieg- i się doczekał. Pierwsze sanki, bałwana i orły na śniegu już mamy za sobą - to prawie, jakby już były święta:) A na dodatek moje dzieciaki odwiedziły z Dziadkami park Świętego Mikołaja w Zatorze, dostali pierwsze prezenty - polecam jeżeli mieszkacie blisko.
 
Nadchodzą Święta a z nimi świąteczne porządki... Tak się składa, że śnieg trochę pokrzyżował plany związane z myciem okien, chyba, że ktoś zrobił to zanim on się pojawił:)) mnie niestety się nie udało. Znalazłam jednak rewelacyjny środek, który umożliwia mycie okien na zewnątrz oraz pozwala na zeskrobanie szronu z szyb samochodowych. Adres jest TUTAJ

www.clearstore.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry