reklama

Swieta

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez Priscilla, 19 Grudzień 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

Czy zaczelyscie juz przygotowania do swiat?? Pochwalcie sie dekoracjami, choinka, no i przede wszytskim przepisami na swiateczne pysznosci.
    Wlasnie szukam jakies sprawdzonego przepisu na pierniczki. Ma moze ktoras z Was??

2. Joaśka

Joaśka Jagodowa mama Polki

My wybywamy do moich rodziców - mówiąc krótko idę na łatwiznę.
    Nie dała bym rady urządzić świąt w tym wynajmowany mieszkaniu z działającymi 3 palnikami i ledwo działającym piekarnikiem, małą lodówką i brakiem balkonu.
    Ale dzisiaj będziemy ubierać choineczkę (zdrabniam, bo jest mała), żeby się Jagoda na nią napatrzyła. Pewnie będzie ja chciała zjeść :)

3. reklama
  4. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Ja też jak co roku ide na łatwiznę! Swieta spedzamy u dziadków, zawsze przed świętami pomagam mamie przygotować jedzenie, samej mi się nie chce, w domku piekę tylko sernik, mięsko i robię sałatki!
    Choinka u nas juz jest, jak zawsze żywa ale w tym roku choinka liliput ze względu na moje kochane dziecko! Najważniejsze, że zapach w domciu jest!!!!

5. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

Ja mialam robic wigilie w domu, ale tez poszlam na latwizne i zadzwonilismy do tesciow ze jedziemy do nich :-)
    Zrobie pierniczki i jeszcze jakies inne duperele.
    Udalo nam sie wczoraj ubrac choinke (nasza pierwsza), ale Viki miala mine jak ja zobaczyla. Myslala chyba, ze cos jej sie przewidzialo, bo wytrzeszczyla oczka i tak mocno nimi zaczela mrugac, aby jej sie rozkleily :-D

6. aska00

aska00 Fanka BB :)

Choinkę ubraliśmy już, Miłek jak ją zobaczył to przez dłuższy czas stał z otwartą buzią. Teraz już przywykł do niej.
    Na święta idę do mamy, ale w domu i tak robie podstawowe jedzonko: sałatki, śledziki, no i oczywiście ciasta.

7. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

Moja choineczka - jeszcze bedzie na niej wiecej ozdobek - na razie wstepne ubranko ;-)

8. vici

vici mama Victor´a & Raphael`a

Coineczka cacuszko, a my jednak nie kupujemy choinki:-( mam dwie malusie (45cm)i narazie stykna.W przyszlym roku kupimy sobie zywa:tak: :tak: :tak: juz mezowi nie podaruje w tym roku wygral on:dry: .Jedziemy w piatek albo nawet czwartek na Polske i wracamy 2 stycznia i sie nie dogadalismy:confused: ,ze w tym roku bez:zawstydzona/y: duzej choinki sie obejdzie:sick:
    No ale w przyszlym roku nie podaruje:tak: :tak:
    Victor w tym roku pomeczy choinke mojej mamy i bedzie cacy;-) :-D

9. Joaśka

Ubraliśmy wczoraj choinkę. Jagoda była zachwycona :)
    "Bombki" na wszelki wypadek mamy drewniane :)
    Tylko u nas to raczej choineczka, bo jest mała, no ale jak już w końcu kupimy to mieszanie, to wtedy uderzymy w dużą :)

Priscilla - dobrze widzę, że masz powieszone suszone plastry pomarańczy?
    Prawdę mówiąc - super pomysł.

10. reklama
  11. Priscilla

Priscilla Fan(ka)

Tak, mamy suszone pomarancze, ktore przepieknie pachna i male zielone jalbuszka :-)
    A jeszcze slyszalam gdzies o pomysle na swieczke - w pomarancza wbijamy gozdziki (jeden przy drugim), na gorze bobimy dziurke na swieczke. Pobodno zapach jest niesamowity

12. Joaśka

No właśnie tych jabłek też nie byłam pewna. Super pomysł.

W sumie ciekawe, jak z tą świeczką, bo ja nie mogę zapachowych - od razu boli mnie głowa. A może od takiej naturalnej nic by mi nie było.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum