reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Swieta

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Priscilla

Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
2 192
Czy zaczelyscie juz przygotowania do swiat?? Pochwalcie sie dekoracjami, choinka, no i przede wszytskim przepisami na swiateczne pysznosci.
Wlasnie szukam jakies sprawdzonego przepisu na pierniczki. Ma moze ktoras z Was??
 
reklama
My wybywamy do moich rodziców - mówiąc krótko idę na łatwiznę.
Nie dała bym rady urządzić świąt w tym wynajmowany mieszkaniu z działającymi 3 palnikami i ledwo działającym piekarnikiem, małą lodówką i brakiem balkonu.
Ale dzisiaj będziemy ubierać choineczkę (zdrabniam, bo jest mała), żeby się Jagoda na nią napatrzyła. Pewnie będzie ja chciała zjeść :)
 
Ja też jak co roku ide na łatwiznę! Swieta spedzamy u dziadków, zawsze przed świętami pomagam mamie przygotować jedzenie, samej mi się nie chce, w domku piekę tylko sernik, mięsko i robię sałatki!
Choinka u nas juz jest, jak zawsze żywa ale w tym roku choinka liliput ze względu na moje kochane dziecko! Najważniejsze, że zapach w domciu jest!!!!
 
Ja mialam robic wigilie w domu, ale tez poszlam na latwizne i zadzwonilismy do tesciow ze jedziemy do nich :-)
Zrobie pierniczki i jeszcze jakies inne duperele.
Udalo nam sie wczoraj ubrac choinke (nasza pierwsza), ale Viki miala mine jak ja zobaczyla. Myslala chyba, ze cos jej sie przewidzialo, bo wytrzeszczyla oczka i tak mocno nimi zaczela mrugac, aby jej sie rozkleily :-D
 
Choinkę ubraliśmy już, Miłek jak ją zobaczył to przez dłuższy czas stał z otwartą buzią. Teraz już przywykł do niej.
Na święta idę do mamy, ale w domu i tak robie podstawowe jedzonko: sałatki, śledziki, no i oczywiście ciasta.
 
Moja choineczka - jeszcze bedzie na niej wiecej ozdobek - na razie wstepne ubranko ;-)
img0019ya2.jpg
 
Coineczka cacuszko, a my jednak nie kupujemy choinki:-( mam dwie malusie (45cm)i narazie stykna.W przyszlym roku kupimy sobie zywa:tak: :tak: :tak: juz mezowi nie podaruje w tym roku wygral on:dry: .Jedziemy w piatek albo nawet czwartek na Polske i wracamy 2 stycznia i sie nie dogadalismy:confused: ,ze w tym roku bez:zawstydzona/y: duzej choinki sie obejdzie:sick:
No ale w przyszlym roku nie podaruje:tak: :tak:
Victor w tym roku pomeczy choinke mojej mamy i bedzie cacy;-) :-D
 
Ubraliśmy wczoraj choinkę. Jagoda była zachwycona :)
"Bombki" na wszelki wypadek mamy drewniane :)
Tylko u nas to raczej choineczka, bo jest mała, no ale jak już w końcu kupimy to mieszanie, to wtedy uderzymy w dużą :)

Priscilla - dobrze widzę, że masz powieszone suszone plastry pomarańczy?
Prawdę mówiąc - super pomysł.
 
Tak, mamy suszone pomarancze, ktore przepieknie pachna i male zielone jalbuszka :-)
A jeszcze slyszalam gdzies o pomysle na swieczke - w pomarancza wbijamy gozdziki (jeden przy drugim), na gorze bobimy dziurke na swieczke. Pobodno zapach jest niesamowity
 
reklama
No właśnie tych jabłek też nie byłam pewna. Super pomysł.

W sumie ciekawe, jak z tą świeczką, bo ja nie mogę zapachowych - od razu boli mnie głowa. A może od takiej naturalnej nic by mi nie było.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry