reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Święta

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Dziewczymy zakładam ten wątek, gdyż Święta zbliżaja się wielkimi krokami. Ja osobiście nie mogę się doczekac, bo wiem, że to będzie magiczny czas dla całej mojej Rodzinki, czego i Wam życzę.
Mysle, że możemy tu pisac o wszystkim co ze świętami związane, czyli np. jak zachowywały się nasze dzieciaki, no i wklejać tysiące zdjęć;-) :tak: :laugh2:

Ja już teraz składam Wam drogie koleżanki najserdeczniejsze życzenia!

reklama

heatherek

Mama czerwcowa '06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Kasia, super pomysl! A karteczka swiateczna po prostu sliczna, naszlo mnie na zrobienie czegos podobnego :-D :-D :-D

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Karteczki super!!! Ja oczyma wyobraźni zobaczylam jeszcze u Luki rogi renifera ;)
A my właśnie z mężem skończyliśmy piec pierniczki!!! Poza tym kupiliśmy jeszcze dzisiaj naszą pierwszą wspólną żywą choinkę którą Karolek już w sklepie z zainteresowaniem obmacał ;) padam na pyszczek, jutro będę próbowała czy da się z części piernikowych coś sklecić...może nawet jakiś domek wyjdzie, zamelduję jutro wieczorem, a jutro ostatni dzień przed świętami do pracy, potem idę dopiero 03.01.2007 roku - hurrra!!!

cicha

Mama VI.06 & III.08
Miasto
Zurych
Rozwiązania
0
Kasia De karteczki super. Ja tez sobie planowlam zrobienie czegos w tym stylu ale jakos sie zabrac nie moglam -no ale moze jeszcze sie wyrobie przed swietami;-) Zrobiliscie jeszcze jakies? Jesli tak to pochwal sie reszta.

No i u nas dzis przygotowania pelna para bo nie tylko ubralismy choinke to jeszcze przyozdobilismy chalupe w iscie tutejszym stylu tzn. powiesilismy lampki (choc dosc skromnie ilosciowo jak na tutejsze wymagania) no i ogolnie troche ogarnelismy domowe pielesze. A natchnieniem byla paczka od tesciow z prezentami od calej rodzinki:-) Od razu mi deprecha wywolana upalami przeszla no i gdzies je trzeba bylo polozyc:-) A jak stanela choinka to dostalismy 'speeda' i do innych rzeczy:-) Przyznam sie nawet ze probowalismy piec pierniki ale rezultat marny tzn. pierwsza tura splonela - bo w zamieszaniu zapomnialam zajrzec na czas i jak juz spojrzalam to czesciowo juz byly zweglone:-(, a druga wyszla nawet fajnie tyle ze zamiast na choinke to trafily do zoladka mezulka (nie ma to jak forumowy przepisik) i trzeba bedzie piec raz jeszcze:-) No ale na domek to sie nie bede porywac:no: :no: .

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Basia, Luka za żadne skarby nie dałaby sobie założyć nic na głowę a jeśli już, to usiłowałaby to zjeść :-D ), więc zostawało tylko dorysowanie. A że nie potrafię, to efekt jest taki jaki widać :-)
Ja tez jutro ostatni dzień pracy i wracam dopiero po Nowym Roku, hurrra!

Choinka wyciągnięta - niestety nie żywa, bo nie mamy miejsca, ale przyznam, że marzy mi się taka cudnie pachnąca. Dziś pewnie będę ją ubierać jak mężuś zajmie się Mikusiem.

Ps. więcej kartek brak - dzięki za miłe słowa:tak:

Mamoot

Potrójna mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Kasiu, śliczne mikołajowe kartki. Też bym zrobiła, ale nie wiem, czy potrafię...

My choinki jeszcze nie mamy kupionej, a tradycyjne ubieranie odbywa się zawsze w wigilię. Więc ja jeszcze swojej nie pokażę, ale jeśli Wy już macie ubrane choinki, to wklejajcie fotki! Popatrzymy jak to gdzie wygląda.:tak::-)

heatherek

Mama czerwcowa '06
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
My z choinka pewnie powalczymy w sobote... I niestety tez sztuczna, ale w przyszlym roku na nowym mieszkanku na 100% bedzie zywiutka i pachnaca lasem!

Cicha, zweglone pierniczki tez dobre - wegiel dobrze robi na zoladek :-D po swiatecznym przejedzeniu jak znalazl :-D :-D

KasiaDe, z Luka nic na sile, bo Ci potem powie w Wigilie, co mysli na temat rogow na swoim wlasnym lebku :-D :-D

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry