reklama

Święta

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez KasiaDe, 20 Grudzień 2006.

1. KasiaDe

KasiaDe Mama VI'06 VII'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczymy zakładam ten wątek, gdyż Święta zbliżaja się wielkimi krokami. Ja osobiście nie mogę się doczekac, bo wiem, że to będzie magiczny czas dla całej mojej Rodzinki, czego i Wam życzę.
    Mysle, że możemy tu pisac o wszystkim co ze świętami związane, czyli np. jak zachowywały się nasze dzieciaki, no i wklejać tysiące zdjęć;-) :tak: :laugh2:

Ja już teraz składam Wam drogie koleżanki najserdeczniejsze życzenia!

2. heatherek

heatherek Mama czerwcowa '06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasia, super pomysl! A karteczka swiateczna po prostu sliczna, naszlo mnie na zrobienie czegos podobnego :-D :-D :-D

3. reklama
  4. KasiaDe

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki Heatherek;-) To w takim razie jeszcze jedna ;-)

5. heatherek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no jestem pod wrazeniem :-D

6. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Karteczki super!!! Ja oczyma wyobraźni zobaczylam jeszcze u Luki rogi renifera ;)
    A my właśnie z mężem skończyliśmy piec pierniczki!!! Poza tym kupiliśmy jeszcze dzisiaj naszą pierwszą wspólną żywą choinkę którą Karolek już w sklepie z zainteresowaniem obmacał ;) padam na pyszczek, jutro będę próbowała czy da się z części piernikowych coś sklecić...może nawet jakiś domek wyjdzie, zamelduję jutro wieczorem, a jutro ostatni dzień przed świętami do pracy, potem idę dopiero 03.01.2007 roku - hurrra!!!

7. cicha

cicha Mama VI.06 & III.08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasia De karteczki super. Ja tez sobie planowlam zrobienie czegos w tym stylu ale jakos sie zabrac nie moglam -no ale moze jeszcze sie wyrobie przed swietami;-) Zrobiliscie jeszcze jakies? Jesli tak to pochwal sie reszta.

No i u nas dzis przygotowania pelna para bo nie tylko ubralismy choinke to jeszcze przyozdobilismy chalupe w iscie tutejszym stylu tzn. powiesilismy lampki (choc dosc skromnie ilosciowo jak na tutejsze wymagania) no i ogolnie troche ogarnelismy domowe pielesze. A natchnieniem byla paczka od tesciow z prezentami od calej rodzinki:-) Od razu mi deprecha wywolana upalami przeszla no i gdzies je trzeba bylo polozyc:-) A jak stanela choinka to dostalismy 'speeda' i do innych rzeczy:-) Przyznam sie nawet ze probowalismy piec pierniki ale rezultat marny tzn. pierwsza tura splonela - bo w zamieszaniu zapomnialam zajrzec na czas i jak juz spojrzalam to czesciowo juz byly zweglone:-(, a druga wyszla nawet fajnie tyle ze zamiast na choinke to trafily do zoladka mezulka (nie ma to jak forumowy przepisik) i trzeba bedzie piec raz jeszcze:-) No ale na domek to sie nie bede porywac:no: :no: .

8. KasiaDe

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Basia, Luka za żadne skarby nie dałaby sobie założyć nic na głowę a jeśli już, to usiłowałaby to zjeść :-D ), więc zostawało tylko dorysowanie. A że nie potrafię, to efekt jest taki jaki widać :-)
    Ja tez jutro ostatni dzień pracy i wracam dopiero po Nowym Roku, hurrra!

Choinka wyciągnięta - niestety nie żywa, bo nie mamy miejsca, ale przyznam, że marzy mi się taka cudnie pachnąca. Dziś pewnie będę ją ubierać jak mężuś zajmie się Mikusiem.

Ps. więcej kartek brak - dzięki za miłe słowa:tak:

9. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasiu, śliczne mikołajowe kartki. Też bym zrobiła, ale nie wiem, czy potrafię...

My choinki jeszcze nie mamy kupionej, a tradycyjne ubieranie odbywa się zawsze w wigilię. Więc ja jeszcze swojej nie pokażę, ale jeśli Wy już macie ubrane choinki, to wklejajcie fotki! Popatrzymy jak to gdzie wygląda.:tak::-)

10. reklama
  11. heatherek

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My z choinka pewnie powalczymy w sobote... I niestety tez sztuczna, ale w przyszlym roku na nowym mieszkanku na 100% bedzie zywiutka i pachnaca lasem!

Cicha, zweglone pierniczki tez dobre - wegiel dobrze robi na zoladek :-D po swiatecznym przejedzeniu jak znalazl :-D :-D

KasiaDe, z Luka nic na sile, bo Ci potem powie w Wigilie, co mysli na temat rogow na swoim wlasnym lebku :-D :-D

12. KasiaDe

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę, że nieźle by nam się dostało:tak: :-D :-D :-D

Poleć forum