reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Dołączył(a)
17 Marzec 2006
Postów
17 682
Miasto
Tarnów
Dziewczymy zakładam ten wątek, gdyż Święta zbliżaja się wielkimi krokami. Ja osobiście nie mogę się doczekac, bo wiem, że to będzie magiczny czas dla całej mojej Rodzinki, czego i Wam życzę.
Mysle, że możemy tu pisac o wszystkim co ze świętami związane, czyli np. jak zachowywały się nasze dzieciaki, no i wklejać tysiące zdjęć;-) :tak: :laugh2:

Ja już teraz składam Wam drogie koleżanki najserdeczniejsze życzenia!
 
reklama
Karteczki super!!! Ja oczyma wyobraźni zobaczylam jeszcze u Luki rogi renifera ;)
A my właśnie z mężem skończyliśmy piec pierniczki!!! Poza tym kupiliśmy jeszcze dzisiaj naszą pierwszą wspólną żywą choinkę którą Karolek już w sklepie z zainteresowaniem obmacał ;) padam na pyszczek, jutro będę próbowała czy da się z części piernikowych coś sklecić...może nawet jakiś domek wyjdzie, zamelduję jutro wieczorem, a jutro ostatni dzień przed świętami do pracy, potem idę dopiero 03.01.2007 roku - hurrra!!!
 
Kasia De karteczki super. Ja tez sobie planowlam zrobienie czegos w tym stylu ale jakos sie zabrac nie moglam -no ale moze jeszcze sie wyrobie przed swietami;-) Zrobiliscie jeszcze jakies? Jesli tak to pochwal sie reszta.

No i u nas dzis przygotowania pelna para bo nie tylko ubralismy choinke to jeszcze przyozdobilismy chalupe w iscie tutejszym stylu tzn. powiesilismy lampki (choc dosc skromnie ilosciowo jak na tutejsze wymagania) no i ogolnie troche ogarnelismy domowe pielesze. A natchnieniem byla paczka od tesciow z prezentami od calej rodzinki:-) Od razu mi deprecha wywolana upalami przeszla no i gdzies je trzeba bylo polozyc:-) A jak stanela choinka to dostalismy 'speeda' i do innych rzeczy:-) Przyznam sie nawet ze probowalismy piec pierniki ale rezultat marny tzn. pierwsza tura splonela - bo w zamieszaniu zapomnialam zajrzec na czas i jak juz spojrzalam to czesciowo juz byly zweglone:-(, a druga wyszla nawet fajnie tyle ze zamiast na choinke to trafily do zoladka mezulka (nie ma to jak forumowy przepisik) i trzeba bedzie piec raz jeszcze:-) No ale na domek to sie nie bede porywac:no: :no: .
 
Basia, Luka za żadne skarby nie dałaby sobie założyć nic na głowę a jeśli już, to usiłowałaby to zjeść :-D ), więc zostawało tylko dorysowanie. A że nie potrafię, to efekt jest taki jaki widać :-)
Ja tez jutro ostatni dzień pracy i wracam dopiero po Nowym Roku, hurrra!

Choinka wyciągnięta - niestety nie żywa, bo nie mamy miejsca, ale przyznam, że marzy mi się taka cudnie pachnąca. Dziś pewnie będę ją ubierać jak mężuś zajmie się Mikusiem.

Ps. więcej kartek brak - dzięki za miłe słowa:tak:
 
Kasiu, śliczne mikołajowe kartki. Też bym zrobiła, ale nie wiem, czy potrafię...

My choinki jeszcze nie mamy kupionej, a tradycyjne ubieranie odbywa się zawsze w wigilię. Więc ja jeszcze swojej nie pokażę, ale jeśli Wy już macie ubrane choinki, to wklejajcie fotki! Popatrzymy jak to gdzie wygląda.:tak::-)
 
My z choinka pewnie powalczymy w sobote... I niestety tez sztuczna, ale w przyszlym roku na nowym mieszkanku na 100% bedzie zywiutka i pachnaca lasem!

Cicha, zweglone pierniczki tez dobre - wegiel dobrze robi na zoladek :-D po swiatecznym przejedzeniu jak znalazl :-D :-D

KasiaDe, z Luka nic na sile, bo Ci potem powie w Wigilie, co mysli na temat rogow na swoim wlasnym lebku :-D :-D
 
reklama
Do góry