reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Świetny lekarz

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2019
Postów
6
Rozwiązania
0
Dwie ciąże za mną i dwójka cudownych dzieci ze mną:) Wszystko dzięki naprawdę rozsądnemu i doświadczonemu człowiekowi jakim jest dr Piotr Kwieciński. Dr Kwieciński jest konkretny, w jego klinice można od razu zrobić sobie badania laboratoryjne. Naprawdę dba o każdy aspekt i ma po prostu takie ludzkie podejście. Szczerze polecam.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry